Какво е подходящо за 18ия рожден ден на девойка?

  • 1 255
  • 27
Здравейте.  Simple Smile Моя много добра приятелка става скоро на 18 и много се чудя какво да и подаря, защото искам да е нещо, което да й остане за спомен. Можете ли да ми дадете някакви идеи - например има ли определена традиция за точно този рожден ден или подаръци, които вас са ви зарадвали много? Тя е много слънчев и лъчезарен човек, женствена - може би някой красив комплект сребърни бижута ще е подходящ?

Мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Ако имаш много пари - силикон някъде по тялото.  Mr. Green

Иначе някакво сребърно и красиво бижу - колие, гривна, пръстен, обеци.

Това винаги остава. Другото е булшит.  Hug
Виж целия пост
# 2
Ей Брилянт взела си ми думите от устата:

- силикон някъде по тялото.  Mr. Green


Разбрах,че такави били най-желаните подаръци от абитурентките. #Crazy
Виж целия пост
# 3
Мен най- ме зарадваха на 18тия рожден ден с дискмен (нямаше мп3 плейъри по мое време Simple Smile) ). Но аз не съм:
е много слънчев и лъчезарен човек, женствена
Те днешните най-вероятно си имат плейър...Но може друга джаджа. Имаше едни, които четат книги newsm78
Виж целия пост
# 4
Някакво красиво бижу, но може да се посъветваш с майка/сестра, за да си сигурна, че ще уцелиш вкуса. Peace
Виж целия пост
# 5
Екскурзия... може и еднодневна, нейде из България Simple Smile
Или 18 на брой малки подаръчета...
Татуировка...
Карта за спа процедури  Crazy
Виж целия пост
# 6
Майка ми за 18 ЧРД на брат ми беше подарила шофьорски курс. Но всичко зависи от финансовите ти възможности Peace А за един 8 декември на мен подари пакет услуги в козметичен салон - фризьор, маникюр и почистване на лице плюс празничен грим за вечерта Peace
Виж целия пост
# 7
На 18 г. и още е девойка??? Не ми се вярва.
Иначе на тая възраст ги интересува само едно нещо така че - кутийка скъпи и луксозни презервативи ще свърши работа. Със сигурност ще им се зарадва много.
Силикона в гърдите също не е за изхвърляне като идея.
Виж целия пост
# 8
Шофьорският курс вече е 600лв.
 Whistling
Виж целия пост
# 9
Шофьорският курс вече е 600лв.
 Whistling

Затова написах, че зависи от финансите. Аз ако мога да си го позволя и приятелката все още няма книжка, бих й подарила курс, защо не?
Виж целия пост
# 10
Бижу!
Виж целия пост
# 11
Затова написах, че зависи от финансите. Аз ако мога да си го позволя и приятелката все още няма книжка, бих й подарила курс, защо не?

Буквата "с" накрая на подчертаната дума само за благозвучие ли я сложи Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Шофьорският курс вече е 600лв.
 Whistling

Затова написах, че зависи от финансите. Аз ако мога да си го позволя и приятелката все още няма книжка, бих й подарила курс, защо не?

Ами, да, но не знам каква ще е таз приятелка да направи такъв подарък. Но, хора всякакви.
Това с козметичният пакет  - мен би ме изкефило, но пак си зависи от човека.

 Thinking

Ама мацката да вземе да каже с какви кинти разполага, че да дадем по-адекватни предложения.

Виж целия пост
# 13
Буквата "с" накрая на подчертаната дума само за благозвучие ли я сложи Simple Smile

Всъщност, много си прав, поне е сигурно, че няма да се зарази от венерическа болест, ако си го ползва само тя Peace И е по-евтино от шофьорски курС Crazy
Виж целия пост
# 14
Затова написах, че зависи от финансите. Аз ако мога да си го позволя и приятелката все още няма книжка, бих й подарила курс, защо не?

Буквата "с" накрая на подчертаната дума само за благозвучие ли я сложи Simple Smile

Браво Борисе! Ма защо направо не си кажеш идеята - вибратор!  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия