РОЗОВО ПЕТНО НА ПАМПЕРСА

  • 2 863
  • 10
Появи се розово петно на памперса отпред,където уринира бебчо.Мами имате ли представа на какво се дължи?Само на кърма сме,без вода, без сокове.Много ме притесни...
Виж целия пост
# 1
Ако бебчо е момиченце, не се притеснявай, винаги в началото е нормално да имат нещо като капки кръв. Ако е по-голямо бебче, посъветвай се с доктор.
Виж целия пост
# 2
Ние имахме такова петно, а сме момчета. Появи се на около 10-тия ден. Аз доста се шашнах и притесних. Веднага звъннах на доктора, но той нещо не ме разбра и следващия път като се появи ( беше на 2-3 пъти) му занесох памперса и той промърмори, че е нещо физиологично и да не се притеснявам. Така и не разбрах какво е ! Никъде по книгите не срещнах подобно нещо.
Виж целия пост
# 3
Аз на твое място, бих завела бебето на ехограф при нефролог! Може и да е нещо на бъбреците, макар че ти пожелавам да не е така. Но смятам, че е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се отиде на лекар!
А може и аз да съм паника, не знам...  Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 4
След като бебчето вече е на 4 месеца и е момче мисля, че трябва да се консултираш с лекар. Иначе след раждането в близките дни е нормално кръв и слуз при момиченцата, което се дължи на хормоните на майката. Но аз лично бих завела на лекар.
Виж целия пост
# 5
След като бебчето вече е на 4 месеца и е момче мисля, че трябва да се консултираш с лекар. Иначе след раждането в близките дни е нормално кръв и слуз при момиченцата, което се дължи на хормоните на майката. Но аз лично бих завела на лекар.

...Да, точно така! Бързай към доктора за консултация!
Виж целия пост
# 6
Ходихме, тъкмо от там се връщаме, дадоха ни събирател за урина и утре ще му я изследваме. Стискайте палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 7
Забравих да кажа че сме момченце.
Виж целия пост
# 8
Не е кръв и СЛАВА БОГУ!Всичко е в рамките на нормалното.Ох как ми олекна само! Grinning
Виж целия пост
# 9
Радвам се,че сте добре.А какво всъщност е било?
Виж целия пост
# 10
Така и не разбрах, педиатърката каза че било някакво оцветяване. Можело и от храната ми да е. Но със сигурност не е кръв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия