Шест съпруги при позволени четири / петъчно-следобедна /

  • 2 033
  • 32

Анкета

как е да си с 6 жени?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 08 авг 2008, 15:53

Полицията в Саудитска Арабия задържа 56-годишен мъж заради това, че има шест съпруги, което е с две повече от разрешеното от ислямските закони /Шериата/, съобщи саудитският вестник Ал-Уатан.

Мъжът, който бил гражданин на Саудитска Арабия, бил задържан в провинция Джазан, граничеща с Йемен, и е член на „Комисията за защита на добродетелите и превенция на порока” (Мутава), религиозна полиция, която контролира прилагането на Шериата.

Според вестника, мъжът отхвърля обвиненията и твърди, че се е развел с две от съпругите си.

Губернаторът на провинция Джазан нареди да бъде създадена комисия, която да разследва случая.

Шериатът се прилага много стриктно в Саудитска Арабия.
Виж целия пост
# 1
И какво правим сега?
Радваме се или тъжим.
Виж целия пост
# 2
На тия трябва да им се забрани и една жена да имат, камо ли четири или шест ...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
На тия трябва да им се забрани и една жена да имат, камо ли четири или шест ...  Twisted Evil

Защо? Какъв е проблемът, ако могат да
ги обезпечат всичките и да им става, щом
жените им искат секс. Многоженството има
доста предимства, ако трябва да сме честни.
Виж целия пост
# 4
...аз искам 12 Hug
Виж целия пост
# 5
Тативторасерия, какво искаш да кажеш с такава тема пусната от мъж в реално женски форум?   newsm53

Някой си търси харем.....  Laughing

Виж целия пост
# 6
султана на бруней има повече ....

На тия трябва да им се забрани и една жена да имат, камо ли четири или шест ...  Twisted Evil

Защо? Какъв е проблемът, ако могат да
ги обезпечат всичките и да им става, щом
жените им искат секс. Многоженството има
доста предимства, ако трябва да сме честни.

там такива желания у съпругите не се зачитат, става когато каже ТОЙ  ....
на жените мераците им се избиват с камъни в най-лошия случай.
Виж целия пост
# 7
Някой си търси харем.....  Laughing

Няма да е тативторасерия този, дето си търси харем  Simple Smile Той преди няколко дни изрева, че е заобиколен от жени и хормоналния им дисбаланс му беше дошъл в повече  Grinning
Виж целия пост
# 8
Защо? Какъв е проблемът, ако могат да
ги обезпечат всичките и да им става, щом
жените им искат секс. Многоженството има
доста предимства, ако трябва да сме честни.

Защото те не знаят как да се държат с жените. И защо смятат, че само мъжете трябва да имат по сума ти жени? Ами ако въведем "многомъжството", къде ще му излезе краят ...
И категорично съм против много ... каквото и да е там. Няма да я бъде тая - на мен да ми се иска, а той да реши да иде при другата или по-другата или четвъртата ... и аз да трябва да се примирявам с това! Как не!  fight
Виж целия пост
# 9
мъжете там имат по много жени, защото работят и ги издържат. Ако и ти работиш и можеш да издържаш 4-ма мъже, давай.
Виж целия пост
# 10
Добре, че не съм се родила в Саудитска Арабия!
Виж целия пост
# 11
Цитат
И защо смятат, че само мъжете трябва да имат по сума ти жени? Ами ако въведем "многомъжството", къде ще му излезе краят ...

ората имат по много жени с надеждата, че все някоя няма да я боли главата или ще има мноо работа...

п.п. я ти имай 6-ма мъжове и се оплаквай, че не искаш секс, щот тъ боли главата или си неразположена  Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 12
Цитат
И защо смятат, че само мъжете трябва да имат по сума ти жени? Ами ако въведем "многомъжството", къде ще му излезе краят ...

ората имат по много жени с надеждата, че все някоя няма да я боли главата или ще има мноо работа...

п.п. я ти имай 6-ма мъжове и се оплаквай, че не искаш секс, щот тъ боли главата или си неразположена  Mr. Green hahaha

Няма да се оплаквам, направо с бухалката - както там, ако някоя мадама рече, че иска или не иска!
Виж целия пост
# 13
ората имат по много жени с надеждата, че все някоя няма да я боли главата или ще има мноо работа...

А я си представи всички да ги боли глава и да ги тресат хормоните по едно и също време - страшничко, а?!
Виж целия пост
# 14
Някой си търси харем.....  Laughing

Няма да е тативторасерия този, дето си търси харем  Simple Smile Той преди няколко дни изрева, че е заобиколен от жени и хормоналния им дисбаланс му беше дошъл в повече  Grinning

Абе в друга тема и собствената си /единствена законна/ жена похвали много, та за това се зачудих защо я пуска таз тема.  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия