Вашият шампоан, балсам... и друго

  • 18 311
  • 143
Какво ползвате в момента? И доволни ли сте? Честно казано, аз много се водя от рекламите.
Виж целия пост
# 1
шампоана ми е Klorane с овес,балсам рядко ползвам,защото ми омазнява косата,от време на време ползвам на Schwarzkopf спрея без отмиване розовият Gliss Kur
Виж целия пост
# 2
В момента ползвам розовия шампоан и маска на Gliss Kur и съм много доволна Peace
редувам ги с жълтия шампоан и маска Елсев  bouquet
Виж целия пост
# 3
в момента съм с елсев розовия(шампоан и балсам)!доволна съм!
Виж целия пост
# 4
Сега - Elseve 2 in 1 за нормална коса и маска на Farcom(оранжевата) и кристали...
Виж целия пост
# 5
Kerastase- зелената серия. С нея съм решила малко да подсиля положението , че съм руса от доста време и имам чувството, че коса не ми остана.  Shocked Освен удължената, ама тя сега е в гардероба, че много жега  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
имам голям проблем с балсамите, смених почти всички и все не мога да намеря подходящия  Confused
Виж целия пост
# 7
в момента съм с елсев розовия(шампоан и балсам)!доволна съм!
И аз така и за разнообразие розовият Глис Кюр без отмиване Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Много приятна шампоанена тема  bouquet Hug Ползвам Schwarzkopf за заздравяване(с киви,ако не се лъжа).Розовия на Gliss Kur ще е следващият.Като малка много обичах българските шампоани с аромат на бор и роза(по 500мл.бяха),но вече ги развалиха,а и незнам дали още ги има.
Виж целия пост
# 9
Шампоан Велла за чувствителен скалп от професионалната серия. Балсам не ползвам в момента. От време на време маска на Гарние Rеpair and Shine.
Виж целия пост
# 10
Редувам шампоаните Forticea и Karite на Rene Furterer с Kerastase Bain Satin. Балсами не ползвам, заменям ги с маски.
Виж целия пост
# 11
Продуктите на L Oreal.Всичко каквото може да съществува като продукт е налице в нашата къщичка.
Виж целия пост
# 12
KEUNE-шампоан и маска Peace
Виж целия пост
# 13
L'oreal Professionel - liss extrême, шампоан и маска.
Виж целия пост
# 14
В момента Garnier Fructis Sleek & shine. Доволан съм и мирише приятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия