безсъние при по-голямо дете

  • 972
  • 6
Напоследък ,сънът ми ,на 14 години, има проблем със заспиването.Не може да заспи дълго време,въпреки ,че ходи на басейн по цял ден,излиза вечер,стоенето пред комра е ограничено,стаята му е с климатик,т.е. темтературата е подходяща за спане.Заспива към 3-4 часа чак.Започнах да му давам успокоителни чайове:мента ,маточина.Нищо не помага,чудя се дали да не почна с капки :мента,глог,валериана,но не знам дали са подходящи за него или пък валериан.Някой ако е имал подобен проблем да сподели,не мога да ви опиша как се изнервя всяка вечер,броди от стая в стая и нас ни побърква.Иначе няма друга причина да е притеснен или да има лични проблеми с приятели,гаджета и т.н.Помагайте!
Виж целия пост
# 1
Някой да даде съвет или препоръки?На лекар не иска да го водя,едвам му пробутвам чайовете,правя му ги студени ,но нищо не помага.
Виж целия пост
# 2
Като не иска на лекар,не го води.Говори ти с лекаря-така,както го описваш тук.
И все пак сигурна ли си,че няма причина за безпокойството му?Поговори с него,но без да го натискаш и разпитваш,вмъквай по някой въпрос между другото.
Виж целия пост
# 3
Сигурна съм,че няма причина за безпокойствотолДаже с приятелите му съм говорила и съм ги поразпитала,но уви не намирам нещо,което да го тревожи.Не знам как да се справя с този проблем!
Виж целия пост
# 4
А кога става сутрин?
При безсъние знам от майка ми/тя страда/,че е най-добре да си има човек някакъв ритуал,режим и т.н.
Не е хубаво това,че броди из къщата...по-добре да си легне в леглото и да не става,също така и да няма часовник наблизо/защото поглежда колко е часа и си мисли -ето вече 2 часа се мъча Tired/.
Помага и чаша топло мляко преди да си легне...пробвай Peace
Виж целия пост
# 5
ZDRAVEI SKUPA,NO KAK TAKA NE ISKA DA XODI NA LEKAR TA TOI E NEPULNOLETEN VSE O6TE TI TRQBVA DA RE6AVA6.POGOVORI S NEGO ZA DROGATA,OT MOI KOLEGA ZNAM, 4E TOVA SA EDNI OT PRIZNATSITE.NE ISKAM DA TE PLA6A .PROSTO MU VZEMA6 4AS I GO VODI6 NA LEKAR. AKO NE TI SPODELQ NI6TO ZNAM SU6TO,4E PRAVQT TESTOVE ZA DA SE VIDI DALI VZEMA NE6TO.KOLKOTO PO BURZO SE VZEMAT MERKI TOLKOVA PO DOBRE.ZNAM, 4E NA NIKOQ MAIKA NE I SE ISKA I DA SI POMISLQ PODOBNO NE6TO,NO E NAPULNO VUZMOJNO V DNE6NO VREME.Imam sin na 17god. i kazva,4e ima sau4enitsi,koito si zavivat tsigarite v 4as za6toto nqmat turpenie kato izlqzat v mejdu4asie da zapalqt(stava duma za xashish i marijuana).uspex .
Виж целия пост
# 6
Може да се е уплашил от нещо,да се е стреснал,опитай да му леете куршум протев уплаха,мвоже да помогне!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия