Представяме ви... Мама знае!

  • 1 313
  • 16
С Хедра сме горди и щастливи да ви представим



сайт, посветен на кърмене, захранване и здравословни рецепти за бебета, деца и цялото семейство Grinning

Замислен преди доста време, сайтът се открива по случай Седмицата на кърменето. В него има авторски статии за кърмене и захранване, както и лесни и полезни рецепти. Направен е тип блог, за да могат статиите и рецептите да се коментират.

Понеже храненето на децата не е ядрена физика, постарахме се в него да има поглед откъм хумористичната страна на майчинството.

Ще се добави опция за следене на rss емисии на целия сайт, както и поотделно на всяка категория - кърмене, хранене, рецепти и комикси, за да могат тези, които се интересуват само от дадена категория, да получават новости само за нея Wink

Заповядайте!  Grinning

* по сайта има още работа, но важното е, че основното от него е на вода в уречения ден  Grinning
Виж целия пост
# 1
   Хайде аз първа да кажа,че сте страхотни!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Браво! newsm10 Поздравления!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Много хубав и добре балансиран сайт!

Единствената ми забележка е оранжения цвят на шрифта (който е ситничък).  Аз съм си малко недоскив, та това оранжево съвсем ми натоварва погледа.
Виж целия пост
# 4
Бу,Хедра- поздравления за усилията!И че ви има! bouquet
Надявам се с второто бебче/живот и здраве/ да кърмя по-дълго време!
Виж целия пост
# 5
Поздравления за сайта момичета! newsm10
Страхотни сте!  bouquet
Виж целия пост
# 6
честито и със здраве Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Цял ден проверявах дали е пуснат Laughing

Честит сайт   bouquet
Виж целия пост
# 8
Поздравления! И двете сте страхотни!    bouquet
Виж целия пост
# 9
Браво!   bouquet Хвърлих едно око набързо - много е хубав и подреден сайта! Сякаш искам да се присъединя към горното мнение за шрифта - просто една идея по-тъмно би било страхотно!  Hug
Виж целия пост
# 10
  На пръв поглед и на мен ми харесва, но определено и аз с моите диоптри не съм очарована от шрифта и цвета. Разбира се аз така или иначе си увеличавам с контрол и скрола размера на шрифта винаги, като и цвета става по-наситен, но не е лошо да се промени малко .
   Вече определено си харесах някои рецептички  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Много интересен и хубав сайт, но има какво да се желае по отношение на цветовете и шрифтовете.  Confused
На добър час! Hug   bouquet
Виж целия пост
# 12
Браво на Бу и Хедра! Пожелавам страхотен успех на новия сайт   bouquet
Виж целия пост
# 13
Момичета, много е симпатичен сайта-карикатурите са върха, да ви е честит сайта Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Супер е!!!Браво и мерси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия