краставите магарета през девет баира се подушват

  • 2 930
  • 44
Да ви питам надушвате ли се тук във форума, какви са ви впечатленията?  А в реалния живот?
Мен например много ме озадачава това, че тук във форума обикновено харесвам хора доста различни от мен, поне така изглежда.  В реалния живот поговорката важи. 
Виж целия пост
# 1
Надушвам да. Явно много сме краставите, доста такива си намерих тук, което смени обичайната ми ситуация да нямам много приятелки жени. Сега е друго, не са много проверени тези приятелства, по-скоро намерих хора, с които да се забавлявам добре и да говорим на един език. Но е готино.
Но последното ми "магаренце" просто е изумително. Говорим си на кю и  в една и съща секунда пишем еднакви неща, мислим еднакво, дори миналото ни е сходно. Добре, че все пак намерихме и глобални различия, иначе би било меко казано странно.
Но тва с краставите магарета ми е валидно- и в нета, и  в реалния живот.
Виж целия пост
# 2
Ехоооо лобистките, членките и членове на знайни и незнайни групички и формации, споделете и вие как се надушихте, де.
Виж целия пост
# 3
И тук и на живо харесвам хора и различни от мен и сходни. Важното е да се харесваме взаимно и да ни е готино заедно.
Не съм отдавна тук, но съм се "надушила" с някои които ме кефят.  Grinning
Виж целия пост
# 4
Да, вярна е поговорката. Тук много харесвам Крейзи чик, Бърдс флу, и Рейн бърд (извинете за кирилицата). В реалния живот страшно обичам пилешко. Crazy Шегичка, няма подтекст.
Сериозно- пак да. Има хора, с които мислим сходно. С някои от тях се сближихме.
Виж целия пост
# 5
Аз надуших една дама, с която сме си плюли в устите.
Надуших много други дами, с които ми е приятно, обикновено сме на различни мнения, с различни разбирания, но ни е много приятно заедно.
Виж целия пост
# 6
Има няколко потребителки, които ми допадат.
Виж целия пост
# 7
Намерих няколко магарета. Те си знаят кои са.
С някои се виждам, с други съм се видяла, трети искам да видя  Grinning Едно от третите всъщност не е магаре, а ламя.
Виж целия пост
# 8
тъкмо се замислих, че скоро не е имало от онези теми, в които се почват едни обяснения в любов между 5-6-10 потребителки плюс поклони пред модераторите Mr. Green и ей нА
Виж целия пост
# 9
тъкмо се замислих, че скоро не е имало от онези теми, в които се почват едни обяснения в любов между 5-6-10 потребителки плюс поклони пред модераторите Mr. Green и ей нА

Мдааа, има нещо такова. Дано и тази тема да не се превърне в поредната "Кой ви харесва във форума и кой не?"
Виж целия пост
# 10
Минзухарко, братко...ровила си се из архивите на форума, че и заглавието си запазила. Имам такива, да. Тъкмо се засилих да изброя поименно и се отказах. Оставям си с "те си знаят кой са"...по-куул е някак си, дразни. Задавам домашно един вид, в стил  "Клюкарника". Ей, ще се изуча да форумствам и аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Минзухарко, братко...ровила си се из архивите на форума, че и заглавието си запазила. ...

 Shocked Откакто съм регистрирана, демек никога не съм стъпвала в архивите..
Идеята ми не беше кой харесвате и кой не, вие я подкарахте натам.
Виж целия пост
# 12
Хора, които харесвам виртуално, ми допадат и на живо... Надушвам ги, да.
Виж целия пост
# 13
Идеята ми не беше кой харесвате и кой не, вие я подкарахте натам.
За какво е темата тогава? Да кажа с кои крастави магарета съм се надушила...кои ми допадат от форума и извън него, или???
п.п. Важи, важи...но само с едно "важи" не е интересно. Друго си е поименно, или да намекнеш леко..."те си знаят"  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Идеята беше важи ли за вас поговорката във форума и извън него? За себе си казах: тук не важи, в реалния живот- да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия