Може ли да се "промени" полът на момче в 7-ми месец?

  • 6 492
  • 93
Здравейте!

Почти съм сигурна, че това, което питам е малко вероятно...

Чакаме втори бебок, който до 7-ми месец си беше "твърдо мъж". На последната консултация, обаче, наблюдаващата ме гинеколожка не можа да открие атрибута... Rolling Eyes Гледа, гледа - няма. Много ми е странно това - за обратни случаи по бях чувала, ама да се е виждал първите 6 месеца, пък после да изчезне...  newsm78

Просто статистически - случвало ли се е при някого?

По-склонна съм да вярвам, че на стандартната техника е станала грешка, отколкото, че в по-ранна бременност (16 г.с.) на ФМ във Варна, на която ходех, докторът (Балев) е видял "нещо друго"...

Виж целия пост
# 1
 #Crazy #Crazy
Реално полът не може да се промени!
Но, лекарят да сбърка- да, може!
Много момичета са били момчета и обратното.
Виж целия пост
# 2
#Crazy #Crazy
Реално полът не може да се промени!
Но, лекарят да сбърка- да, може!
Много момичета са били момчета и обратното.
Няма две мнения Peace
Виж целия пост
# 3
 Mr. Greenей така полът не се променя
Зная за случаи в които до 9 тия мес лекаря твърди че е момче/момиче ,и като се роди-хоп ИЗНЕНАДА Hug
Тъй че лекарите никога не могат да кажат на 100 % какъв е полът,винаги има 1-2 % вероятност да сбъркат baby_neutral
Виж целия пост
# 4
Здравей,

При мен положението беше точно обратното. На ФМ ми казаха момиче, а в 8-ми месец момче. Оказа се, че докторката от ФМ е права и наистина родих момиче.
Според мен ФМ се прави на по-добър ехограф (поне при мен беше така) и можеш да и се довериш в по-голяма степен.
Момче или момиче не е толково важно. Важното е да е здраво и да ти носи радост.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 5
Хаха  Joy
Май не се изказах правилно...

По-скоро... може ли да се вижда момче, а после да се окаже момиче... Докато не навърши пълнолетие - никаква промяна на пола!  Naughty  Wink
Виж целия пост
# 6
Да знам за такьв слу4ей.Една приятелка имаше мом4е докато не роди моми4е LaughingЛекарят и после каза,4е явно е виждал пьпната врьв Rolling Eyesа през цялото време вьпросния лекар я гледаше на триизмерен ехограф.
Виж целия пост
# 7
Моятя дъщеря е пример. През цялата бременност виждаха пишка, дори и вечерта преди секциото. Родих момиче.
Виж целия пост
# 8
Може да Simple Smile))
Има 100% момчета, които взимат, че се раждат без пишки Simple Smile))

Зависи от позата и гледащия...обикновенно такива грешки при момичетата по-стават, ама и вашия сценарии се е случвал с край госпожица....Simple Smile

Докато не излезе нищо не е 100% сигурно.
Виж целия пост
# 9
Нищо не се променя.Важно е кой гледа и какво гледа.Грешки стават винаги. WinkВажното е дасе роди живо и здраво , пък било то момиче или момче. Joy
Виж целия пост
# 10
Най-вероятно е грешката да е в гледащия...отколкото някаква промяна на плода...то затова докато не се роди 100% няма.
Виж целия пост
# 11
Ама разбира се, че може! Laughing Моите две дъщери така си смениха пола по време на бременностите ми. В първия случай се оказа, че между крачетата минава пъпната връв, а във втория- по- изпъкнали лабии.
Виж целия пост
# 12
Полът се определя при създаването на ДНК-то още при оплождането. По-скоро може някой доктор да му се е привидяла пишка - това е. Не че детето си е сменило пола hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 13

Най-вероятно лекарят не е видял добре.
Предполагам питаш, защото искаш и момиченце, или...

На мен лекарят каквото ми каза, че вижда (макар и в 11-13гестационни седмици), това и си беше накрая, без да си мени мнението/виждането  Wink
И при трите така  Peace

Виж целия пост
# 14
Този въпрос ме разсмя! Joy
Да, слечвало се е. И на други майки са кавали през цялата бременност, че бебето е момче, но то е момиченце! Просто докторът или не е доогледал нещата, или апаратурата го е подлъгала. Винаги има % на изненада след раждането!
Желая ти здраво и щастливо бебче! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия