Камина

  • 2 064
  • 10
Търся фирма, която да ни изработи камината, става впрос за вътрешна камина. Ще ми препоръчате ли такава, от която сте доволни?
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата Peace!
Виж целия пост
# 2
Секаста - изключителен представител за България на известната френска DEVILLE - лидер в отоплението  Peace
Виж целия пост
# 3
СОФИЯ   -   офис и шоурум
бул. "Прага" № 22 /вх. от ул. "Доспат"/
тел./факс (02) 951 5470, тел.(02) 954 6484,  моб.0899 943 464
e-mail: sofia@sekasta.com
skype име: sofiasekasta
това им е адреса в софия имат и сайт
Виж целия пост
# 4
Петър Радев 0898444946Ще направи оглед,ще ти направи оферта за цена и тогава можеш да решиш дали да го наемеш.Много е добър.Може и други да се вкючат с отзиви.
Виж целия пост
# 5
С две ръце - Deville! От 7 години сме с такава, нямам забележки! Страхотно топлоотдаване, никакъв дим в стаята.
Виж целия пост
# 6
Също и тези http://marmodom.com/bg/fire_type.php
Виж целия пост
# 7
С две ръце - Deville! От 7 години сме с такава, нямам забележки! Страхотно топлоотдаване, никакъв дим в стаята.

и ние сме с такава, но беше страшно одимено докато я ползвахме. липсата на дим има връзка с добре направения комин, не с горивната камера.
понеже нашата е с водна риза, а съм била и в апартамент в който камината също е на довил но с въздуховоди, препоръчвам да е такава, а не с водна риза.
все пак зависи много от разположението на стаите
Виж целия пост
# 8
С две ръце - Deville! От 7 години сме с такава, нямам забележки! Страхотно топлоотдаване, никакъв дим в стаята.

и ние сме с такава, но беше страшно одимено докато я ползвахме. липсата на дим има връзка с добре направения комин, не с горивната камера.
понеже нашата е с водна риза, а съм била и в апартамент в който камината също е на довил но с въздуховоди, препоръчвам да е такава, а не с водна риза.
все пак зависи много от разположението на стаите

Да, ние сме с въздуховоди. Последен етаж сме, така че имаше възможност да се прекарат над плочата и във всяка стая си излиза на някое място на тавана. Недостатък е, че мястото се опушва леко, то даже не е опушване точно, защото през въздуховода не минава дим, но от горещия въздух потъмнява. Това е бял кахър обаче, може да се направи подходяща цветна декорация и да не си личи... идеи много. По този начин отопляваме 150кв.м. жилище.
А за дима в стаята - вярно е, че зависи от комина, но съм виждала случаи с добър комин и лоша камера - ами връща в стаята. Комплексни са нещата Peace
Виж целия пост
# 9
Някой да каже камини или котлета с водна риза, цени, впечатления, всичко.....

П.П. Не ми трябва фирма или майстор, просто искам да сменя старата, всички тръби и неща са направени.
Виж целия пост
# 10
Мерси на всички за мненията! Купихме си горивна камера от "Камини център", сега следва да ми направят камината така, както искам Simple Smile
ev4o, нещо не разбирам въпроса ти, но това какво ще избереш, зависи от целта, за която ще служи. Нашата камина е само за кеф и интериор, няма да се отопляваме с нея, така че не мога да ти дам съвети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия