Инвитро и един яйчник

  • 1 425
  • 3
здравеите казвам се  силвия от бургас съм искам да попитам дали някоя от вас е правила инвитро с един ячник и дали  е  било успешно  и от колко опита. септември ми предстои  на мен първи във софия при георги стаменов  дали ние жените със един ячник имаме по малък шанс  да забременеем чрез този метод моля ви отговорете ми!
Виж целия пост
# 1
Силвия,здравей!След коремна операция на ендометриозна киста загубих единия яйчник и тръбата към него.Седем месеца по-късно правих инвитро с по-лека стимулация от страх да не стане нещо и с другия яйчник.Имах 4 фоликула,но поради не добро таймиране на пункцията двата са се пукнали пред очите на лекарката без да може да реагира и така останаха две яйцеклетки,които се оплодиха и ми казаха,че ембрионите са отлични.Инвитрото беше неуспешно,на следващия цикъл имах киста.В началото на следващия кистата все още беше налице,но 9 месеца по-късно се роди синът ми.Така че кураж,и с един яйчник имаш голям шанс да станеш майка.Но може би все пак при стимулацията за инвитрото трябва да се отчете този факт и дозировката на лекарствата да е умерена така че да не се създадът предпоставки за образуването на кисти,които биха представлявали опастност за здравето на другия яйчник.Успех! Hug
Виж целия пост
# 2
Силвия, и с едни яйчник имаш шансове, късмет е да стане успешна процедурата. Ако се зачетеш из темите ще видиш колко момичета има с два яйчника и с много фоликули и пак не успяват. Cry
Ще успееш, Силвия. Вярвай. Hug
Виж целия пост
# 3
Здравей Силвия! Аз съм с един яйчник и забременях от 1 ин витро при д-р Стаменов. Особено след като ще правите ин витро, шансовете ти да забременееш с единствения яйчник са добри. Кураж и ти желая много късмет!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия