Списание People публикува снимки на близнаците на Анджелина Джоли

  • 3 329
  • 23
http://www.people.com/people/article/0,,20216352,00.html



а също и списание Хелоу за останалата част на света:



http://www.hellomagazine.com/photo-galleries.html?imagen=/film/2 … 1&subseccion=
Виж целия пост
# 1
Мишки сладки.
Виж целия пост
# 2
Леле, направи се тема за Анджелина, която уж родила, ама се оказа, че не е, после за когато наистина роди, сега за снимки, голямо чудо, голямо нещо... Crazy Нали има Звездни компромати...

Иначе чух, че са взели 11 милиона за снимките, които ще отидат за благотворителност, това е хубаво! Peace
Виж целия пост
# 3
Взели са устните на майка си Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Хехе и аз щях да кажа за устните.  Laughing Брееей. Сладурчета.  Grinning
Виж целия пост
# 5
Много са сладки  Simple Smile
Дано парите да идат наистина за благотворителност  Peace
Виж целия пост
# 6
Oт снощи съм зависнала в сайта на Пийпъл в очакване, накрая проспах събитието Mr. Green
Много обичам близнаци, а тея двамата са големи късметлий, че им се родиха такива деца! Дано да бъдат много щастливи.
Виж целия пост
# 7
Да са живи и здрави  Hug Едното много прилича на майка си, сигурно е момиченцето  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
хм, сладки са, тя що беше изпаднала в депресия, че й били грозни децата? newsm78
Виж целия пост
# 9
Наистина ли е мислила, че са й грозни децата? Брееййй.... Rolling Eyes
Това за устните и аз го забелязах.  Laughing А каката е бащичко.  Grinning
Виж целия пост
# 10
Днес ще си купя списанията  Simple Smile Близнаците са много сладки  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Да са им живи и здрави! Сладки и красиви малки създания, ама и как иначе при такива родители!
Виж целия пост
# 12
Да са живи и здрави бебоците!
Шайло е голяма красавица  Flutter
Виж целия пост
# 13
Сладки, малки мишоци .Да ги изпапкаш направо, и да са им живи и здрави Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Големи са сладури!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия