ELEA, Bilka

  • 6 066
  • 37
Здравейте утринни красавици  bouquet

Да кажа и да питам.
Приятно съм изненадана от Елеа. Преглеждайки с търсачката открих, че се препоръчват доста продукти. Не съм сляпо предана на скъпата козметика, но все пак имам 1 наум за съотношението цена/качество. Кажете, ако имате впечатления от конкретни продукти.
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам крема за лице на Билка с екстракт от бяло грозде. Много му е гадна косистенцията и не попива добре, но като ефект е добър.
Виж целия пост
# 2
ползвам зеления крем и тоника за мазна кожа на ЕЛЕА - доволна съм
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам крема за лице на Билка с екстракт от бяло грозде. Много му е гадна косистенцията и не попива добре, но като ефект е добър.
Какъв е ефекта?
Виж целия пост
# 4
На Bilka само маската за коса съм ползвала. Добра е. ELEA нямам наблюдения
Виж целия пост
# 5
Вече няколко пъти си купувам Елеа за мазна кожа със слънцезащитен фактор 25 - доволна съм. На Билка съм ползвала само интимен гел и също ми хареса. А и цените ме устройват.
Виж целия пост
# 6
Момичета, има няколко теми посветени на козметиката на Билка  Peace

Иначе и аз съм доволна от тяхната серия Пъпеш и краствица, както и от тоника за коса.

Виж целия пост
# 7
Да, извинявам се. Дори има отделна тема за крема с бяло грозде. Аз погледнах зе Елеа, а тя е бегло спомената.
Виж целия пост
# 8
На билка ползвам
1. лосиона за тяло с пъпеш и краставица - много съм доволна, мирише много приятно, попива бързо и оставя кожата освежена.
2. интимния гел - препоръчвам ви го

На елеа ползвам зелената серия за мазна и смесена кожа - крем и измиващ гел - доволна съм, гела почиства много добре, с пилинг частици е  Peace
Виж целия пост
# 9
На БИЛКА кремовете за лице наистина са с отвратителна консистенция. Обаче пък кремовете за ръце и душ-геловете са върхът.
Виж целия пост
# 10
Аз използвам антицелулитният гел на Билка(с мента,евкалипт и розмарин) и съм много доволна.А ако знаете само колко свежо,даже бих казала СССТУДЕНОО е на дупето като се намажа Joy Все едно съм си сложила кубчета лед smile3534.Аз този продукт си го бях купила зимата,ама го оставих за лятото,щото много студено ми става,бе хора hahaha
Виж целия пост
# 11
Преди време ползвах на ELEA розовият крем за почистване на лицето с микросферите и бях доволна
Виж целия пост
# 12
На Билка съм ползвала само интимен гел и също ми хареса.
и аз  Thinking
Виж целия пост
# 13
Ползвам на Билка душ-гел, лосион за тяло и крем за лице с пъпеш и краставица. Купих си ги заради аромата, а кремът заради много добри отзиви из форумите. Много съм доволна, това е един от най-приятните кремове, които съм позлвала, а е най-евтиния- 5 лв! Имам чувствителна кожа, много лесно ми се запушват порите, но от този крем изглежда много добре и не ми омазнява  Simple Smile Не очаквах, че има толкова добри бг продукти.
По принцип ползвам медицинска козметика.
Виж целия пост
# 14
Ползвам на Билка душ-гел, лосион за тяло и крем за лице с пъпеш и краставица. Купих си ги заради аромата, а кремът заради много добри отзиви из форумите. Много съм доволна, това е един от най-приятните кремове, които съм позлвала, а е най-евтиния- 5 лв! Имам чувствителна кожа, много лесно ми се запушват порите, но от този крем изглежда много добре и не ми омазнява  Simple Smile Не очаквах, че има толкова добри бг продукти.
По принцип ползвам медицинска козметика.


illy аз го препоръчвах крема с пъпеш и крастваица наляво и надясно  Laughing
Много съм доволна и аз от него, въпреки че съм свикнала да ползвам само медицинска козметика.
Сега ми свърши и минах пак на медицински, но по-нтатаък ще си го купя пак Peace

Тоника за почистване на лице на Билка от същата серия е много приятен, лек свеж, почиства чудесно  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия