стафилококи aureus.

  • 4 013
  • 12
Здравейте,

Имам син на 5 г. От повече от 2 години е непрекъснато с зелени, гнойни сополи, които водят до ангини, бронхити и пневмонии почти всеки месец. Според изследванията на носен секрет, има стафилококи aureus. Правили сме биограма четири пъти и сме провеждали лечение с антибиотици според резултатите. Проблемът е, че ефектът е най-много за месец, след което сополите се появяват отново и неизбежно следва ангина, бронхит или пневмония. Пръска ли сме какво ли не в носа му и сме пили какви ли не антибиотици. Лошото е, че всяко следващо изследване показва чувствителност към все по-малко антибиотици.
Моля ви, посъветвайте ме към кой лекар-специалист или болница/клиника да се обърнем за сериозно, професионално лечение с действителен ефект? Детето непрекъснато е със запушен нос, трудно диша и се дави от стичането на секретите в гърлото докато спи.
Виж целия пост
# 1
Д-р Улевинов. Детска клиника на Александровска болница
Виж целия пост
# 2
Здравейте,

Имам син на 5 г. От повече от 2 години е непрекъснато с зелени, гнойни сополи, които водят до ангини, бронхити и пневмонии почти всеки месец. Според изследванията на носен секрет, има стафилококи aureus. Правили сме биограма четири пъти и сме провеждали лечение с антибиотици според резултатите. Проблемът е, че ефектът е най-много за месец, след което сополите се появяват отново и неизбежно следва ангина, бронхит или пневмония. Пръска ли сме какво ли не в носа му и сме пили какви ли не антибиотици. Лошото е, че всяко следващо изследване показва чувствителност към все по-малко антибиотици.
Моля ви, посъветвайте ме към кой лекар-специалист или болница/клиника да се обърнем за сериозно, професионално лечение с действителен ефект? Детето непрекъснато е със запушен нос, трудно диша и се дави от стичането на секретите в гърлото докато спи.
синузит. верояно ще се наложи поне 14 дн лечение с 2 антибиотика - заедно или посменно, може би и с венозен АБ.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,

Имам син на 5 г. От повече от 2 години е непрекъснато със зелени, гнойни сополи, които водят до ангини, бронхити и пневмонии почти всеки месец. Според изследванията на носен секрет, има стафилококи aureus. Правили сме биограма четири пъти и сме провеждали лечение с антибиотици според резултатите. Проблемът е, че ефектът е най-много за месец, след което сополите се появяват отново и неизбежно следва ангина, бронхит или пневмония. Пръскали сме какво ли не в носа му и сме пили какви ли не антибиотици. Лошото е, че всяко следващо изследване показва чувствителност към все по-малко антибиотици.
Моля ви, посъветвайте ме към кой лекар-специалист или болница/клиника да се обърнем за сериозно, професионално лечение с действителен ефект? Детето непрекъснато е със запушен нос, трудно диша и се дави от стичането на секретите в гърлото докато спи.
Виж целия пост
# 4

Здравейте,

Можете ли да ми дадете някакви контакти /тел. адрес, частен кабинен/ на д-р Николай Улевинов?
Виж целия пост
# 5
Прочети закованата тема за Третата сливица.
Траснпортна болница - УНГ клиниката и не си губи времето с други ''специалисти''

а две години какво правихте преди да пишеш тук? две години на антибиотици ли бяхте? защото пишеш непрекъснато зелени сополи.
за тези 2 години никой специалист ли не посетихте?
Виж целия пост
# 6
Посещавали сме много лекари, били сме в болница, но ефектът, както казах е краткотраен. От провинцията сме и сме стигали до лекари в Ст. Загора и  Пловдив.  През останалото време лекувахме ангини, бронхити и пневмонии и пробвахме лечения без резултат.
Виж целия пост
# 7
Значи идвате в София. Отивате в Транспортна болница.
Харесвате си един доктор и действате.

Имена като проф. Едрев - шеф на Болницата и УНГ
д-р Василев - завеждащ клиниката УНГ
доц. Лолов
д-р Френгов
д-р Тодорова

са достатъчни.

Просто действайте. Толкова да ми е позната вашата ситуация, че няма накъде повече.
Виж целия пост
# 8
 Днес и аз разбрах резултатите от носния секрет на двете си деца- стафилококи и стрептококи. Сега, като чета тази тема, започнах да се плаша. При сина ми имаше стафилококи в бебешка възраст, но ги излекувахме с едноседмично мазане с Бактробан. Сега при второто ми раждане изглежда бебката е пипнала гадините в родилното и баткото се е заразил. Нея вече два пъти я мазахме с Бактробан, но явно без ефект. Педито каза пак да изкараме един курс на лечение със същото мазило, но аз имам известни съмнения Thinking Да не говорим, че май и аз съм се заразила, въобще, плаша се...
Виж целия пост
# 9
Здравейте,

Можете ли да ми дадете някакви контакти /тел. адрес, частен кабинен/ на д-р Николай Улевинов?
Обаждаш се на централата на александровска и искаш кабинета на д-р Улевинов. Питай ги и за директен, ако има те ще ти дадат.
Иначе кабинета му  е на ул. "Здраве" 2 до майчин дом.
Виж целия пост
# 10
Liorena,

Опитвам се да се свържа с УНГ на Транспортна болница, но всички са в отпуск до края на месеца. Единствено д-р Заяков е на работа. Някакви мнения за него? Защото в понеделник смятам да тръгваме за София.

И благодаря на всички за съветите!
Виж целия пост
# 11
Liorena,

Опитвам се да се свържа с УНГ на Транспортна болница, но всички са в отпуск до края на месеца. Единствено д-р Заяков е на работа. Някакви мнения за него? Защото в понеделник смятам да тръгваме за София.

И благодаря на всички за съветите!

д-р Заяков в никакъв случай не ти го препоръчвам. Само не и той.!!!!!!!!!!!!!!!!! Съвсем сериозно.
Виж целия пост
# 12
OK. Togava za Transportna shte triabva da izchakame. Ne iskam da  exepimentiram poveche!

Blagodaria ti!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия