Генеколожка за водене на бремеността

  • 1 031
  • 7
Здравейте, толкова се радвам, че го има този сайт и всички вас. Страхотно е! Проблема ми е следният:
Имам нужда от добра генеколожка, която да ми води бремеността и да е по Здравната каса. Аз посещавам моята си генеколожка години наред и не бих я сменила за нищо на света, но за съжаление тя не работи по Здравната каса. Аз ще продължавам да ходя при нея, но трябва да намеря такава и по ЗК, за да си правя изследванията, които не са евтини. Много се надявам да ми помотнете и ви благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
А къде в София живееш?
Виж целия пост
# 2
Да, да, съжелявам, но понякога си мисля, че хората ми четат мислите  Wink
Виж целия пост
# 3
Щом ще ходиш при своя гинеколог, не ти трябва да избираш много-много лекаря, които ще ти пуска просто изследванията.
Иди в най-близкото ДКЦ.
Виж целия пост
# 4
Дам, но нали все пак ще ходя и при нея на консултации и ще ми прави там някакви неща, искам да не е някоя каквато и да е   Wink
Виж целия пост
# 5
Препоръчвам ти д-р Елица Иванова. Има кабинет в 17-та поликлиника на Театър София. Много е внимателна и добричка. Пуска всички необходими изследвания, че даже и допълнителни. И освен това ме гледа на ехограф всеки месец, а не само 2 пъти за бременността както май е по ЗК. Ако искаш ми пиши, ще ти пусна координати на ЛС.
Виж целия пост
# 6
Да, да, съжелявам, но понякога си мисля, че хората ми четат мислите  Wink


Не каза къде живееш.
Виж целия пост
# 7
В София живея  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия