Диета с диня

  • 10 420
  • 7
Дами,

След като два пъти започвах диетата на Пиер Дюкан и стигнах до 2-ри етап успях да се преборя с почти 5 килограма. Имам излишни още 3, които упорито си стоя около талията ми....
Въпроса ми е дали някой е правил 21 дневна /може и по-малко/ диета на диня.
Разбрах, че била популярна сред балерините....
Моля за вашите мнения.
Виж целия пост
# 1
Доколкото съм чела разни статити, диета с диня не се препоръчва за повече от 5 дни.Но не помня защо.
Виж целия пост
# 2
Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318772.0
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти!

Аз намерих ето това http://dieti.rozali.com/sezonni-dieti/p560.html
Не знам обаче дали това е добър вариант след Пиер Дюкан.
Виж целия пост
# 4
За мен плодуването е най-добрата диета Peace. Бързо се сваля, а и целият организъм се прочиства. За лятото е идеално да се плодува с диня, но разбира се можеш да включиш и други плодове, заедно с чай с мед. За това ти дадох линк към темата с плодуването. пробвай и съм сигурна, че няма да съжаляваш newsm10. Успех newsm51 !
Колкото до режима на Дюкан, виждам , че и там момичетата(и момчето) са постигнали невероятни резултати. Не мога да кажа кой вариант е по-добър, но лично аз избрах този с плодовете  Mr. Green. Сега е лято и е грехота ако се лишим от плодове точно сега. Ако искаш се консултирай и с личния си лекар, но който и режим да избереш, ще имаш успех.
Виж целия пост
# 5
Здравейте!Преди 4 години свалих 14 кг за 4 седмици само на диня,праскови и банан!Динята беше преобладаваща,защото ми е любим плод,но е противопоказно ако имаш заболявания на отделителната система или камьни в бьбреците!Иначе е супер свежарска диета за детоксикация и лесно сваляне на кг без осезателен глад!Успех!
Виж целия пост
# 6
Здравейте!Преди 4 години свалих 14 кг за 4 седмици само на диня,праскови и банан!Динята беше преобладаваща,защото ми е любим плод,но е противопоказно ако имаш заболявания на отделителната система или камьни в бьбреците!Иначе е супер свежарска диета за детоксикация и лесно сваляне на кг без осезателен глад!Успех!

Защо да не е препоръчително?
За камъни в бъбреци се препоръчва именно диня  Peace  Thinking
Аз имам пясък в бъбреците и си хапвам диня по препоръка(не за диета!)  bowuu
Виж целия пост
# 7
Здравейте!Преди 4 години свалих 14 кг за 4 седмици само на диня,праскови и банан!Динята беше преобладаваща,защото ми е любим плод,но е противопоказно ако имаш заболявания на отделителната система или камьни в бьбреците!Иначе е супер свежарска диета за детоксикация и лесно сваляне на кг без осезателен глад!Успех!

Защо да не е препоръчително?
За камъни в бъбреци се препоръчва именно диня  Peace  Thinking
Аз имам пясък в бъбреците и си хапвам диня по препоръка(не за диета!)  bowuu
Не е препорьчително защото ако са много големи може да се разместят като се опитват да излезнат и да причинят множестви поразии на потьрпевшия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия