Руска салата по лесния начин

  • 1 313
  • 1
Не че откривам топлата вода, но реших да споделя с вас. Предварително се извинявам, ако се повтарям, но с търсачката не намерих такава тема.

Вчера взех едно пакетче от замразените продукти за руска салата на Сторко. На пакета си пише само да се сварят за няколко мин, през които нарязах кис.краставички на кубчета, смесих всичко и добавих ии разбърках с майонезата. Може да се добави някакво месо, ама аз нямах нищо подходящо и я направих постна Simple Smile

Време за приготвяне: 10мин (или в зависимост от това за колко време ще нарежете краставичките и месото)
Виж целия пост
# 1
Ами и на мен понякога ми е по-лесно да ида да си купя торта от магазина, но намирам теми за това. Хляб си купувам от магазина, но някой си го пекат в тях.

На който темата му се струва смешна, нека не чете и не пише.

Оправи все пак заглавието - докато включа за каква Залата става дума.........реших, че е някоя неизвестна манджа. И не се засягай толкова, но все пак правенето на торти и хляб изисква доста повече умения, от това да сложиш майонеза в готовите нарязани зеленчуци. Нищо лично, няма лошо, че си пуснала тема.     bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия