Операция на плоскостъпие София?

  • 3 176
  • 7
Някой да има някакво мнение по въпроса? Казаха ми за Горна Баня...Много ще съм благодарна ако някой знае и пише нещо по въпроса  Hug или дори се е подложил на подобна операция.
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Съветвам те да не бързаш с нагласата за операция! Препоръчвам ти д-р Райчо Кехайов - МБАЛ по Ортопедия - Горна Баня. Плоскостъпието му е тясна подспециалност - 08888 38 965. Успех!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти  Hug Hug Hug
За 2-ри път чувам отлично мнение за него! Мерси още веднъж   bouquet

П.П. Нямам подобна нагласа, напротив - хич не ми се оперира  Confused нямам грам време, а ме е и страх  Rolling Eyes Но негов колега се изрази абсолютно категорично по моя случей, дори ми каза да съм си насрочвала операцията точно при Кехайов  Tired Охх дано ми се размине  Praynig
Виж целия пост
# 3
И аз търся информация, при нас няма да се размине, минали сме през десетина ортопеда, догодина началото на юни едното краче, след това и другото, операцията ще е в Горна баня, но много ми се искаше да имам информация от някой който е минал през това.
Само да добавя яе ства въпрос за големия ми син.Проблема го забелязахме на около две годинки, от  тогава само ходихме на прегледи и различни упражнения вкъщи, защото лекарите ни казаха че има шанс за подобрение но не стана, дори първоначално говорехме за операция на около 10 г.  но се влоши много през последната година.
Виж целия пост
# 4
Vania P Съжалявам,че трябва да минете през това, но ортопеда при който ходих аз за консултация ме успокои, че е много лека и безопасна операция..Е, и аз се спичам доста, но това е положението, по-добре по-скоро решете проблема, че аз сега съм с такива болки кански  ooooh! особенно на единия крак..  Tired Другата седмица ще запиша час за Кехайов и ще те информирам какво е казал...
Успех при вас   bouquet
Виж целия пост
# 5
Чак сега видях че си ми отговорила, извинявай.Наистина много ме интересува какво Ви е казал, успех   bouquet
Виж целия пост
# 6
Здрасти!
В събота бях при Кехайов, изключително доволна съм и много впечатлена от този доктор  Peace

Имайки предвид колко зле е десния ми крак, колко докове ми казаха ОПЕРАЦИЯ категорично  ooooh! Той каза да опитам с компютърно моделирани стелки  Party Даде ми телефон на работилницата и ми каза, че според него операцията е крайна мярка и най-добре е да се опитам да я предотвратя. Ако болките ми продължават 1 година след ползване на стелките каза, че ще мислим за операция  Peace

Обяснява ми на дълго и на широко за плоскостъпието, абе чудесен док, наистина съм впечатлена, не съм попадала на подобен в скоро време  Peace Peace Peace

Ах, колко се радвам, че за сега операция НЯМА да има!!!! Просто с това малко дете не ми се мисли как бих се справила!

Иначе ме увери, че самата операция не е сложна, не е рискована, но както той се изрази, всяка операция е крайна мярка!

Поздрави и успех, ако някой иска тел. на работилницата за стелките да ми пише на Л.С.
Виж целия пост
# 7
Много ти благодря, дано да помогнат стелките,  при нас просто няма да се размине.И аз знам че не е сложна операция но след това има гипс а при сина ми са и двете крачета но важното е да има разултат след това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия