Хламидиа пневмониа.

  • 4 033
  • 7
Искам да попитам за Хламидиа пневмониа. Знаете ли как се лекува? От 2 месеца съм  с пневмониа. Пих Avelox, summamed i Klacid. Но за сега без резултат. Поддържам ниска темература.
Виж целия пост
# 1
Посети специалист.
Виж целия пост
# 2
Преди година боледувах от това. Личната ми лекарка се оказа компетентна и ме излекува за 2 седмици. Не си спомням името на антибиотика. Непременно потърси добър специалист!
Виж целия пост
# 3
по каква схема ви лекуваха?
как го доказаха?
възможна е вторична инфекция с нов микроорганизъм - стрептококи например.
Виж целия пост
# 4
Боледувах от пневмония преди няколко години. Първоначално не се повлиях от антибиотика и ми изписаха друг заедно с мускулни инжекции. Без резултат.  Тогава влязох в болница и започнахме венозни инжекции. Взеха ми кръв и се установи ,че имам хламидия пситаки. Заразяването става от птици - в къщи имахме папагал. Овладяхме положението с пневмонията, но то аз като цяло съм била болна от орнитоза, което включва и пневмония. После след като пневмонията изчезна една година бях с температура 37,5-37,3 различно. Пих много антибиотици, защото лекарите така казаха, а не е трябвало. Намери се един да каже да ги спра щом се чувствам добре. Сега вследствие на многото изпити антибиотици имам алергия към почти всички лекарства.

Трябва да излекуваш пневмонията! Обърни се към специалист обезателно.
Виж целия пост
# 5
Наистина се обърни към подходящ специалист и то незабавно!
Аз за съжаление не мога да ти предложа такъв, но бих могла да разпитам Hug.
Кажи само за кой град става на въпрос.Стискам палци да се оправиш бързо Peace!
Виж целия пост
# 6
И аз имам този проблем и наистина трябва да се обърнеш към специалист. След като  си от София
на теб ще ти е още по-лесно. Аз съм от Благоевград и ходих при д-р Велев в белодробната болница
св.София в гр.София. Той ме прегледа и ми изписа антибиотик. Три хапчета са 25 лева за 3 дни и след още 7
дни трябва отново да направя изследване да се види дали се е понижило нивото. Първото изследване
беше 1/128, а трябва да е под 1/16. Твоите стойности какви бяха? Доктора ще намериш в отделението
на втори етаж. Желая ти успех.
 newsm10
Виж целия пост
# 7
На мен нивото никога не ми влиза в нормата. Това са антитела и лекарите ми казаха, че може и цял живот да си ги нося.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия