Хомеопатична аптека

  • 1 569
  • 5
Здравейте,

Опитвам се да намеря едно хомеопатично лекарство, но  го няма в нито една нормална аптека ( дентокинд ).
Не знам къде би могло да има хомеопатична аптека, близо до Мола на Стамболийски. Някой от вас да знае ?
Виж целия пост
# 1
''хомеопатична аптека'' не ти е нужна, пък и няма да намериш  Wink
Това, което търсиш го има почти във всички аптеки. Една позната го ползваше за дъщеричката си, но при тях нямаше ефект. Мисля, че е за зъбетата, ако не бъркам  newsm78 Ако имате хомеопат, той би могъл да даде нещо, което значително да облекчи детето при никненето на зъбите. Аз давам на сина ми хомеопатично и наистина му помага  Peace
Виж целия пост
# 2
Дентокинд трябва да го има и в обикновена аптека. Педито го изписа за никненето на зъбите, че се будим по 6-7пъти на вечер, но ефект няма никакъв при нас. Sad А на лекарката думите и бяха" ще се родите с това лекарство". Да ама Не. При вас дано има ефект.
Виж целия пост
# 3
''хомеопатична аптека'' не ти е нужна, пък и няма да намериш  Wink

Обаче намерих. На Скобелев, до 5-те кьошета  Wink
Виж целия пост
# 4
Дентокинд трябва да го има и в обикновена аптека. дано има ефект.

Ама го няма.  Sick Търсих го в поне 10 аптеки...
Виж целия пост
# 5
 Пробвай да поръчаш в самата аптека. В нашата така става, обаждат се на дистрибутора , ако единия няма се обаждат на друг.Не може да го нямат на склад. Дентокинд не е лекарство, което се купува рядко. Най добре е да идеш на хомеопат и да ти препоръча хомеопатчно лекарство индивидуално само за детето ти. Има още много, които стават за никнето на зъби. ще има повече ефект, ако ти го препоръча хомеопат. Аз така смятам да направя, защото пробвах три вида различни, но явно не са подходящи за нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия