Препоръчайте ми заведение в Априлци!!!

  • 11 180
  • 28
Моля ви да ми препоръчате заведение за хранене в Априлци!!! Praynig Пуснах търсачката, но не открих нищо освен " Сватове".
Много ще съм благодарна!!!
Виж целия пост
# 1
Трудно е да се препоръчва , защото ако почиваш в някой от кварталите Видима или Зла река няма такива .
В центъра (Ново село) има ресторант на самия площад .В Острец също има заведения около центъра.
Вероятно има и други ...тези ги казвам за "спасяване на положението" В по- големите хотели също има ресторанти , които можете да ползувате, нищо че не сте гости на този хотел
Виж целия пост
# 2
Тъща 3 Благодаря!!!
Виж целия пост
# 3
Въпреки че не съм от Априлци, бих казала че е важно къде ще отседнете, защото кварталите са няколко и всеки си има "център", но са отдалечени доста един от друг.
Аз бях две седмици подред, за събота и неделя в кв. Острец и мога да кажа следното:
ресторанта на  х-л Панорама - става, и "Сватове" става. Peace
не пробвайте - Марагидик.
и още нещо... ако ще вечеряте в събота, лоша работа - имат толкова много клиенти, че салатите идват след около 3 часа откакто сте ги поръчали, а за яденето сама прецени.

Така че, предвидете си МНОГО търпение... не смогват хората , но не си наемат повече персонал. #Crazy
Виж целия пост
# 4
Снощи посетихме "Сватове", никак не останахме доволни, ужасно бавно става храната!!!! Кебапче и пърлека дойде след час и половина, а млечната салата, която по-скоро беше като таратор след около два часа  smile3511, за другите поръчки да не говорим!!!! Поставям едно голямо "НЕ" на това място Naughty.
Виж целия пост
# 5


Така че, предвидете си МНОГО търпение... не смогват хората , но не си наемат повече персонал. #Crazy
И от къде да го наемат,може би от Китай?Както в големите градове е кошмар с наемането на персонал,така е и в малките,защото точно от там хората се засилват да работят по комплексите през лятото,с надежда да останат и за постоянно.Особено пък младите  хора.Аз даже се чудя тези,които остават да работят по градовете си,как са се свъртяли там все още.
В началото на май,почивахме в с.Гела,проблемът беше същият,една грохнала женица на около 70г. готвеше от сутрин до вечер,като и помагаха една жена/рецепционистка същевременно/ и едно момче/сервитьор и пиколо в това число/.Имаше и една камериерка. И това за около 25-30 души в хотела.Ние изнервени от чакане,те каталясали и това е положението.Собственикът на хотела също помагаше,сам ни обясни какъв е проблема,който съм сигурна е идентичен и за Априлци.
Виж целия пост
# 6
Да, ама аз съм отишла да почивам и това, че персоналът не им достига не би трябвало да е мой проблем или в мой ущърб. Като имат леглова база за 25- 30 човека, би трябвало да осигурят необходимия персонал за обслужването им.
Виж целия пост
# 7
Да, ама аз съм отишла да почивам и това, че персоналът не им достига не би трябвало да е мой проблем или в мой ущърб. Като имат леглова база за 25- 30 човека, би трябвало да осигурят необходимия персонал за обслужването им.
Напълно те разбирам ,права си да искаш като си отишла на почивка,да те обслужат максимално добре.Да не говорим ,че ние от по-големите градове сме свикнали на бързо обслужване и ни дразни когато и на почивката ни не е така.Обаче,напълно ги разбирам и собствениците на хотели и заведения,защото наистина на места е ужасно трудно да си наемеш персонал.Например в с.Гела живеят постоянно 12 души,можеш да си представиш на каква възраст ще са.Наоколо селцата са малки,с малко къщи,посещавани основно за поч. дни.Хората в активна възраст масово работят в областните градове.
Не знам дали ти се е налагало да наемаш хора за който и да е вид дейност,но на мен,когато ми се наложи ми е доста трудно,и предлаганите работни места са ужасно много.
Виж целия пост
# 8
Храненето в Априлци се оказа проблем,особено през поивните дни. В Панорама се чака от 30 до 45 мин.
В МАрагидик е много лоша храната
В Сватовете - добра е храната, но също се чака много
В хотел Център- обслужването не е бавно, но и храната не струва.
Единственото място, където и обслужването и храната са добре, е вилно селище Паздерите, в Острец, по пътя за Севлиево. Ресторантът е малък- 6-7 маси, но готвят много вкусно. И изобщо - за почивка, мястото е прекррасно.
Виж целия пост
# 9
Ми то в Априлци стана като в Слънчев бряг-хора и хотели пак хора и пак хотели.Според мен не е идеалното място за почивка.Ама то май и такова не остана в България, освен на село.Една събота обикаляхме може би из всички махали на Априлци с надеждата за храна, но уви...Най-накрая отидохме в Орешака.Там имам чувството , че където и да седна все е хубаво.И е 100 пъти по-спокойно.
Виж целия пост
# 10
Е, Орешака изобщо не може да се сравнява с природата на Априлци. Не са чак толкова много хотелите. Няколко повече отпреди 7-8 години.
Виж целия пост
# 11
Е, Орешака изобщо не може да се сравнява с природата на Априлци. Не са чак толкова много хотелите. Няколко повече отпреди 7-8 години.
Абе лудница ми е .Особено събота и неделя.За природата-да.Орешака го препоръчах главно за храна.
Виж целия пост
# 12
Момичета, влизам с прясна информация по темата . В центъра на един от кварталите- кв. Видима , е открит ресторант само преди около десетина дни . Носят се хубави думи ....Дано и се потвърдят .
Виж целия пост
# 13
Момичета, влизам с прясна информация по темата . В центъра на един от кварталите- кв. Видима , е открит ресторант само преди около десетина дни . Носят се хубави думи ....Дано и се потвърдят .
Аз утре-вдругиден ще отида там и ще го посетя. Ще докладвам.
В центъра на Острец се правеше пицария Маями...може и да е готова вече. И пиано-бар щеше да има на втория етаж. Ще проверя докъде са стигнали. Само не  се сещам защо са решили, че хората , които искат да си почиват в Априлци, ще искат да ходят на пиано бар newsm78
Виж целия пост
# 14
Моля ви да ми препоръчате заведение за хранене в Априлци!!! Praynig Пуснах търсачката, но не открих нищо освен " Сватове".
Много ще съм благодарна!!!

В центъра на Априлци има ресторант, който е доста приятен. Цените са учудващо високи, но храната  е добре приготвена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия