Факт - Мушмурокът е на лице

  • 7 547
  • 48
Повечето сте станали родители, но има и такива, които чакат с нетърпение да станат Simple Smile Ние сме от вторите (аз на 26, тя на 24), та бързам да се похваля  Rolling Eyes В единадесетата седмица сме. Супер новобранци тоест, но няма как - всички минаваме по този път  Wink
Ох, не знам какво да напиша, много се вълнувам. Исках просто да ви се похваля. Може би наистина нямаме представа какво ни очаква, но много се обичаме и сме адски щастливи. А и тя става все по-хубава, как да не я обичам !? Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 1
Здравей,Бъдещ Татко!

Да ви е честито малкото слънце!  Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny
Да сте живи и здрави и тримата и много щастливи.

Това,което си написал е толкова мило и прекрасно и съм убедена,че при толкова много любов hug  kiss  hug  ще се роди едно наистина невероятно малко съкровище.  ylinfant

Пожелавам на жена ти леко и щастливо бременеене.
А на двама ви+бебо само слънчеви дни и сбъднати мечти. Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 2
Felicitations, future papa!!!!

Je te souhaite tout le bonheur et le plus beau bebe du monde.!!!!

Qu'il soit sage et tres mignon!!!!

Felicitations encore une fois, et amities a la future maman!!!! Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 3
Така да я карате през цялата бременност на жена ти- Embarassed Всичко е толкова хубаво,което си написал и ви пожелавам лека бременност и едно здраво,хубаво и сладичко бебче.Няма начин да не е такова,защото си личи че сте го създали с много любов. Simple Smile Жена ти е щастливка,а и ти също-сигурна съм че е най-прекрасният човек на света за теб и още по-сигурна съм,че ще бъдете добри и обичливи родители Wink   261uu   261uu   bigdance2
Виж целия пост
# 4
Future pere, толкова е хубаво това, което си написал, че не знам какво да кажа!
Пожелавам на бъдещото майче лека, безоблачна и щастлива бременност, да дочакате раждането с обич и нежност и да гушнете здраво, красиво и спокойно бебче!
А ние-обръгналите вече Wink -сме тук и сме готови да помагаме кой с каквото може! Само питайте и ще видите какво чудо ще стане!
Стискам ви палци!
Виж целия пост
# 5
Ихаааа колко сте милииии. Благодаря ви от сърце   animal085   umbrella    Ще има да ви питаме, питаме, питаме....като чета другите какви въпроси задават Simple Smile "Мисля, че имаме запек. Какво да правя?" и т.н. Simple Smile СЛАДУРСКИ ФОРУМ !;)  
Ще съм редовен посетител отсега нататък, така че както се казва "добре заварили мамчета"  Hug
Je te remercie Liorena! T'es tres sympa. A bientot Wink  dance   Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 6
Извинете , изпратих го два пъти! Shocked  Sad  Embarassed
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ
на теб , бъдещ татенце и на обичаната ти и щастлива половинка! Лека и безпроблемна да е (бременността де Simple Smile ) и здраво бебче накрая !
И добре дошли!


Виж целия пост
# 8
Hands Clap Браво,приятелю.Дано всичко мина добре.На него пожелавам"Що му душа сака,у ръки да му скака",а на теб по яко самарче,че да можеш да "носиш" повече. beer
Виж целия пост
# 9
Казваш че има майчето запек-лошо е знам. Cry Нека пие повече течности (вода,сокове,компот от сливи),да яде плодове и ако не помагат тези средства да си вземе свещички- Wink
Ако има нещо-свиркай-ние сме насреща!!!  love001
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Future pere
Повечето сте станали родители, но има и такива, които чакат с нетърпение да станат Simple Smile Ние сме от вторите (аз на 26, тя на 24), та бързам да се похваля  Rolling Eyes В единадесетата седмица сме. Супер новобранци тоест, но няма как - всички минаваме по този път  Wink
Ох, не знам какво да напиша, много се вълнувам. Исках просто да ви се похваля. Може би наистина нямаме представа какво ни очаква, но много се обичаме и сме адски щастливи. А и тя става все по-хубава, как да не я обичам !? Stuck Out Tongue


Добре дошъл при нас, аз не че съм татко ама да се обадя!!
Баш,  баш мама съм, на един 6 месечен бебок.
На твоята половинка и желая лека бременност и накрая едно красиво и здраво бебе!!
Виж целия пост
# 11
Цитат на: tonnny_bg
Казваш че има майчето запек-лошо е знам. Cry Нека пие повече течности (вода,сокове,компот от сливи),да яде плодове и ако не помагат тези средства да си вземе свещички- Wink
Ако има нещо-свиркай-ние сме насреща!!!  love001
\

Благодаря, ще го запомня, но аз имах предвид, че влизам за пръв път в такъв форум, и въпроси от сорта "Имаме запек. Какво да правим ?Sad" ме карат да се усмихвам от сърце. Съгласи се, че и ти в началото си чела всяка думичка написана от вече станали родители, с огромен интерес. За това говорех. Иначе мамчето няма запек Wink Само повръща по 2-3 пъти на ден. Много й съчувствам ама ще й мине. Открихме , че ако яде Желибончета от сорта на Харибо и т.н. спира да й се гади и повръща по-малко Simple Smile Та сега след работа минавам задължително за 4-5 пакетчета  #Milti Порка фреш от лимон яко  Rolling Eyes  
В крайна сметка съм тук, за да черпя опит от вас, и оценявам всеки безплатен съвет, който ни давате. Да сте ми живи и здрави и вие   grinning039 [/b]
Виж целия пост
# 12
ами... честито едва ли не Simple Smile

трябва да почерпиш Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 13
Хайде честито и от мен!   Hands Clap
Пожелавам Ви лека и безпроблемна бременност. И да Ви се роди здраво и хубаво бебе. Наистина ти съчувствам за това, че на жена ти и се гади и повръща. Не знам какво е това. Моята сега е в 31 г.с. и нито веднъж не е казала, че и е лошо или и се повръща. Най-много да каже, че и тежи корема и да си полегне за 2-3 ч. Казват, че някой спирали да повръщат след 3-4 месец дано да сте от тези. Предстоят ти наистина вълнуващи мигове.
Бебето ще започне да се движи и да рита. И тогава ще има:
- Ритна ме. Сега се обърна. Сега рита ето тук. и др.
Като си сложиш ръката на корема ще можеш и ти да усещащ как се движи и рита бебето ти. Отначало  пърха съвсем леко доловимо, но към 6 месец щутовете стават доста силни.
Моята съпруга се събужда нощем от ритането на бебето и си слага корема на гърба ми та да поритало малко и баща си.
Луда работа. Ставаме посред нощите да видим как си играе бебето. След малко то се измаря и заспива, а ние оставаме да коментираме.
Та както виждаш голяма веселба се заформя около корема на жена ти. Няма да скучаеш.
След 4-5 месец корема започва да расте много бързо и да се опъва кожата. Започва да я сърби. За да не и се появят стрии и да се намали сърбежа е хубаво да мажеш корема, гърдите и дупето с кокосово масло или друго такова. (има ги по аптеките и козм. магазини).  Ще и хареса.
Към 6-7 месец корема става голям и започва да тежи. Мускулите на гърба и кръста се натоварват и я боли.
Тогава е добре да масажираш всяка вечер кръста и гърба. Може да използуваш същото масло за целта. Много облекчава болката и успокоява. Възползувай се от всяка възможност да водиш жена си на басейн. Жена ми като влиза в басейна всеки път въздъхва:
- Ох колко ми е леко, все едно нямам корем.
Много е хубаво, ако може да плува. Лекаря каза, че ще и помогне да роди по лесно. Ако не можете да ходите често на басейн и разходките ще свършат добра работа.
Това са нещата, които ме посъветва нашият лекар и при нас имаха голям ефект. Дерзай.
Успехи. Laughing
Виж целия пост
# 14
Ahile kefish me Simple Smile "Моята съпруга се събужда нощем от ритането на бебето и си слага корема на гърба ми та да поритало малко и баща си. " Na tova se smqh ot syrce Simple Smile Iskam i na men da mi se slu4i Simple Smile Ina4e kato cqlo, dosta iz4erpatelno, thanks a lot  Rolling Eyes Jivi i zdravi i vie.
Beaztie, razbira se 4e shte 4erpq, 4kai da se rodi pyrvo i problema i nikyv ! Wink
Obojavam jena si, no ot vreme na vreme si kazvam "Lelele v kakyv film se vkarah..." (imam predvid tova 4e 4akame bebok) Simple Smile Siguren sym 4e i vie ste si go pomislqli v na4aloto na bremenostta (a zashto ne i po-kysno) , taka li e ?  food010
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия