Искам някаква промяна-да си направя ли кичури?

  • 5 075
  • 28
Искам някаква промяна,но и аз незнам точно каква. Embarassed Rolling EyesДължината не искам да си пипам(Освен месечното подрязване),цвета като цяло също. И сега се чудя да си направя ли кичури-какви(руси или червени)и изобщо ще ми отиват ли?
Виждали сте мой снимки-какво ще кажете?
Виж целия пост
# 1
Аз си направих руси. Когато бях при фриз. си на едно момиче правиха комбинирани - руси и тъмно червени. Стоеше супер. мисля, че би ти отивало така. Peace
Виж целия пост
# 2
косата ти е доста дълга-ако си направиш кичури , а после не се харесаш, какво ще правиш newsm78 newsm78 newsm78
аз като искам промяна се подстригвам,ама ти като не искаш да пипаш дължината-знам ли... smile3506
Виж целия пост
# 3
да ти направят един рус кичур с фолио и виж дали се харесваш, ако не се харесаш, поне ще е само един кичура Simple Smile
Виж целия пост
# 4
направи се миличка. и аз утре ще се направя на кичури. Червена нещо  ми писна
Виж целия пост
# 5
Погледнах ти снимките, по-добре направи нещо с бретона!  Thinking
Виж целия пост
# 6
Погледнах ти снимките, по-добре направи нещо с бретона!  Thinking

Какво? newsm78
Виж целия пост
# 7
Погледнах ти снимките, по-добре направи нещо с бретона!  Thinking
що бе? аз мисля, че бретон и ходи на лицето. Права коса с бретон. Добре и е. По-скоро да смени цвета
всъчщност не. Този бретон докато порастне  newsm78
Виж целия пост
# 8
И аз дълго време се чудех каква промяна да избера за косата си и най-накрая се реших да си направя кичури. Косата ми е тъмнокестенява с леееко червеникав отенък, който се вижда само на слънце или силна светлина. Фризьорката ми направи матирани кичури с шапка (защото са тънички и повече) тип "злато в косите". По-светли са, но не контрастират силно. Боята, с която ги направи е безамонячна, т.е. не обезцветява косъма и се отмива постепенно и равномерно. Поднових ги след 3 месеца, но можеше и още да изкарам.

Промяната не е драстична, но пък е много освежаваща!
Виж целия пост
# 9
аз съм фен на драстичните пормени. От русо - тъмно червено затова за мен леки пормени, като взимане на връхчетата , изсветляване на косата не са промени. Ппрепоръчвам да експериментираш рязко - примерно от черна се направи кестен
Виж целия пост
# 10
аз съм фен на драстичните пормени. От русо - тъмно червено затова за мен леки пормени, като взимане на връхчетата , изсветляване на косата не са промени. Ппрепоръчвам да експериментираш рязко - примерно от черна се направи кестен

Зависи си от човека!  Grinning Аз драстични промени съм правила с дължината на косата си - от такава до средата на гърба, до съвсем къса четина. Но за цвета ми трябваха години да се навия да направя каквато и да е промяна. (а тя всъщност е съвсем символична).
Една приятелка като теб скочи в дълбокото и от почти черна брюнетка реши да се направи категорична блондинка. Що рев изрева след това в едната седмица, която трябваше да изчака преди да се боядиса пак в тъмен цвят. А всъщност русото й отиваше, но просто не можа да се възприеме.
Виж целия пост
# 11
  Направи си кичури щом имаш желание. Ако е само един незнам дали ще можеш реално да прецениш. А дори и да са много от русо после бързо хваща ако искаш да я потъмниш.
Виж целия пост
# 12
Според мен няма да ти отиват руси кичури ConfusedНо червено ще ти е супер.Боядисай се червена и си направи по-светлочервени кичури - на дълга коса е много красиво, като огън седи Flutter
Виж целия пост
# 13
здравей!Аз също съм за промените.Затова -давай смело!Ако не ти хареса промяната,има решение на всичко:опитай друг вариант.Не се страхувай да експериментираш!size=10pt][/size]
Виж целия пост
# 14
аз съм фен на драстичните пормени. От русо - тъмно червено затова за мен леки пормени, като взимане на връхчетата , изсветляване на косата не са промени. Ппрепоръчвам да експериментираш рязко - примерно от черна се направи кестен

Принципно да,но моята коса беше всички цветове-бях руса,червена и последно черна,в следствие на което косата ми,горката....просто ми е жал да я третирам цялостно отново.Затова се спрях на кичурите,а и такава не съм била.
А да се направя къса-в никакъв случай Naughtyпускам я сумати години и точно такава си я искам като дължина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия