Да давам ли сок- много се обърках

  • 1 017
  • 1
Здравейте! Вече много се обърках от всички мнения и препоръки относно даването на сок. Съжалявам ако се повтарям, но бих искала да се консултирам с вас.Детенцето ми е на 1 месец и 11 дни.Преди 6 дни бяхме на консултация и докторката ми каза да почвам сок от ябълка 15-20мл и след 2 седмици да добавя и морков. Давах и 2 поредни дни като и през двата дни беше много неспокойна и постоянно се превиваше и напъваше и аз реших да и спра сока. Вече 4 дни няма никакви проблеми, спокойна е.Днес все пак реших да се обадя на докторката да се посъветвам и тя ми каза, че и се появили колики от новата храна, но да и давам трябвало да свиква, не било никак рано да ги въвеждам.Освен това на втория ден когато и дадох сок беше 1,5 ч след хранене и тя не се събуди 3 часа след това измести с 1 час и половина храненията и в резултат на това до вечерта пропусна цяло хранене. Моля ви дайте ми съвет какво да правя. 
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам, но колегата явно работи по старите норми за захранване.  newsm78
Новата тенденция, свързана с риска от алергиите,  е най-ранното захранване дори и със сокове да започне при навършен 4 м.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия