Къща Джамбазки, Говедарци- струва ли си?

  • 5 089
  • 9
Здравейте!
Ходил ли е някой в тази къща? Четох няколко съвсем различни мнения, а се очертава да сме там  за седмица. Знам, че всеки си има критерии, но до сега форумските съвети са ми помагали много. Wink
Как са условията, знае ли някой?
Виж целия пост
# 1
за парите си е супер. спокойно е , дотолкове, че аз даже седмица ще полудея там (ако съм без деца). чисто е, любезни са, в р-та готвят вкусно, евтинко и има разни домашни неща. в басейна има детска секция и се топли допълнително, не само от слънцето. има малка полянка за игра.
на най-горния етаж има джакузи. Grinning
Виж целия пост
# 2
Ние сме останали доволни от там. Определено за парите си е ок. Собствениците са много любезни, храната е хубава, има басейн, чист двор...но и аз съм съгласна с bibi че е рай за децата и когато сме били само с мъжа ми и с компания точно една-две вечери можем да преспим...доскучава ни там...
Виж целия пост
# 3
Зимата ходихме там за седмица - беше хубаво. Нощувката наистина е евтина, има сауна и джакузи, които се плащат допълнително, храната в ресторанта е много вкусна, домакините са любезни. Единственият недостатък според мен са изключително тесните и малки стаи. А пък ако си на третия етаж /мисля, че там са спалните плюс допълнително легло/ покривът е скосен и цяла седмица ходихме наведени из стаята, в банята беше същото - не можеш да се изправиш, за да се изкъпеш. Наистина е малко скучно - особено лятото, като няма сняг и не могат да се карат ски не знам какво можеш да правиш там.
Виж целия пост
# 4
Единственият недостатък според мен са изключително тесните и малки стаи.
ние бяхме в апартамент т.е коридор, 2 бани с 2 тоалетни, стая 2-ка (спалня) и стая 3-ка с балкон. нашите приятели, обаче бяха в двойна стая и като сложиха бебешката кошарка стана тесничко. двойната стая е 3 Х 3 м.
Виж целия пост
# 5
не
Виж целия пост
# 6
на най-горния етаж има джакузи. Grinning
Я виж ти,кога го сложиха това джакузи,в апартамента на втория етаж ли е?
Ние почивахме там за една седмица в края на август 2007 г.,не ни е било скучно изобщо,всеки ден имахме занимание-ходихме до езерата,до хижа Мальовица,до Боровец и Банска бистрица,един ден си направихме разходка до съседното село,някакъв Искър беше/май Бели Искър,но не съм съвсем сигурна/,там има разкошна екопътека покрай реката,с мостчета,много живописно,има места с маси и пейки за пикник,ходихме и до един развъдник за пастърва/който обича риболова/.Природата е много красива,а спокойствието и тишината задължително държахме да ги има,че ми е бръмнала главата от шум и на работа,и в града изобщо.
Относно хотела-малко силно казано-хотел,по скоро ми прилича на голяма къща със самостоятелни стаи и два апартамента,ресторантче,басейна е хубав, нов,в стаите единствената ми забележка е,че можеха да сменят тези пердета и корнизи,които са доста прашасали и ме връщат в спомените ми от преди 30 години Grinning,няма да им струва толкова много,а ще направи по-добро впечатление.Когато бяхме там пристрояваха стаи и от 8 ч. сутрин майсторите започваха да въртят чука и теслата. Shocked
Виж целия пост
# 7
Благодаря Ви за отговорите! Като се върнем ще пиша веднага за впечатленията ни.
Виж целия пост
# 8
Върнахме се от Говедарци и веднага се отчитам, както обещах  Simple Smile.
Изкарахме си страхотно, ходихме до Рилски манастир, Рупите /имахме среща в Гърция/, хижа Мальовица, хижа Мусала и Боровец. Много е красиво, има толкова много места, не ни стигна времето да обходим всичко.
Ходихме и до Сапарева баня да видят децата природния феномен- гейзера. Според мен са го съсипали- направен като фонтан, водата излиза постоянно, няма нищо естествено в него.
За хотела- пълно е с малки бебета, спокойно е, джакузито е на приземния етаж- 37-40 градуса- разкошно е след уморителен преход. Чисто е, само цените в механата са соленички.
Виж целия пост
# 9
Прекалено е скъпо за качеството, което предлагат. Домакините са много досадни, просто няма оттърване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия