Козметиката

  • 1 230
  • 10
вреди ли на кърмата?
Имам предвид специалните гелове и кремове срещу целулит.
Някои от тях съдържат активен кофеин и ми бяха казали при предното раждане, че не било хубаво.
Вие имате ли мнение по въпроса?
Чудя се дали да си взема нещо за мацотене или да изчакам неопределено време и да си ходя на бучки през лятото.
Виж целия пост
# 1
Хм, и аз много се чудя. Поръчала съм в един магазин на продавачката да го проучи това, като разбера, ще пиша. И аз искам да се мажа, но не знам как и колко влияе.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: boo
Хм, и аз много се чудя. Поръчала съм в един магазин на продавачката да го проучи това, като разбера, ще пиша. И аз искам да се мажа, но не знам как и колко влияе.


Ок Simple Smile
Разчитам като научиш нещо по въпроса - да ме осветлиш и мене Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Пишете до производителите и питайте. А после, моля - споделете.
Виж целия пост
# 4
Вредят на теб, а значи и на бебето. Но проиводителите едва ли ще те осветлят по въпроса. Цялата реклама на козметика е едно промиване на мозъци Laughing  Laughing  Laughing .
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Инка
Вредят на теб, а значи и на бебето. Но проиводителите едва ли ще те осветлят по въпроса. Цялата реклама на козметика е едно промиване на мозъци Laughing  Laughing  Laughing .


Защо да вредят на мен? Shocked

Виж целия пост
# 6
Не мисля, че вредят, още повече, че количеството кофеин, което се абсорбира от кръвта е минимално, в сравнение с пиенето на кафе, например.

Додо, пиши моля те после дали имат ефект, защото май и мен ме е полазил!. Четох в едно списание, че същия ефект би имало ако си вземеш вана с 4 с.л. нес кафе в нея. Практически деистващото вещество е кофеина и дали го приемаш под една или друга форма няма никакво значение. Другото е да си правиш пилинг с утайката, но аз нямам нерви за това.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: dodo_dodo
вреди ли на кърмата?
Имам предвид специалните гелове и кремове срещу целулит.
Някои от тях съдържат активен кофеин и ми бяха казали при предното раждане, че не било хубаво.
Вие имате ли мнение по въпроса?
Чудя се дали да си взема нещо за мацотене или да изчакам неопределено време и да си ходя на бучки през лятото.


Zdavej Simple Smile

SEga ne znam dali vredi na kurmata.. predpolagam che vseki ima razlichno mnenie otnosno tova...
Spored men er naj-dobre da ne gi polzvash teq kremove dokato spresh da kurmish, puk posle imash cqqqqqql givot da se magish kolkoto si iskash Wink

 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 8
Ама вие не пиете ли кафе докато кърмите? Neutral Face Аз защото си пийвах по едно слабо с мляко сутрин иначе цял ден ме болеше глава Confused
Виж целия пост
# 9
Докато кърмих - 7 месеца, спрях кафето и напитките съдържащи кофеин. Има козметични продукти против целулит, които не съдържат кофеин, а билкови екстракти - напр. на Д-р Тайс /продава се по аптеките - "Гел-нова фигура"- цена 8лв. от 100мл./. Аз го употребявах и имаше ефект, но честно казано без балансирана диета няма да стане.
Виж целия пост
# 10
chicco нямаха ли специална серия за след раждане? би трябвало да е безвредна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия