Писмо от Есмералда

  • 7 224
  • 34
Вчера получих писмо от офис Директ и по-точно от Есмералда. Пишеше невероятни неща!!! Че съм щяла да спечеля от тотото, че щяла да направи за мен специален амулет /срещу 20лв./ и т.н., на които аз изобщо  не вярвам. Пише конкретни дати, специално за мен били. Интересува ме някой получавал ли е подобни писма?
Виж целия пост
# 1
Не се хващай на такива уловки!
Виж целия пост
# 2
Не се хващай на такива уловки!
Не се хващам. Просто ми е безкрайно интересно. Искам да ги хвана как безочливо лъжат хората. Затова търся и други като мен, които са получавали такива писма.
Виж целия пост
# 3
Аз пък последните дни получавам от някаква ирландска лотария, че съм щяла да спечеля. Изпращам ги направо в спам-а.
Виж целия пост
# 4
Не се хващай на такива уловки!
smile3521
Виж целия пост
# 5
Пиши й и ти- можете да си размените амулети, ако си станете симпатични дори без уравняване в цената. Ако пък ти е много симпатична можеш да й обещаеш пожизнена рента от лотарията- всеки месец. Увеличи броят на щастливите й дати- да се радва жената!
Виж целия пост
# 6
Питай я как са Квзимодо и Феб.
Виж целия пост
# 7
Както писах по-горе, интересува ме дали има хора, които получават такива писма и какво пише в тях, а не търся съвети или коментари.
Виж целия пост
# 8
Тук темите са свободни и всеки може да коментира по тях, стига да спазва приличен тон.
Есмералда може да си събере също информация и идеи от тук, ако желае.
Поздрави я от нас!
Виж целия пост
# 9
Тук темите са свободни и всеки може да коментира по тях, стига да спазва приличен тон.
Есмералда може да си събере също информация и идеи от тук, ако желае.
Поздрави я от нас!
Няма да ви преча , щом искате да си пишете празни приказки, пишете си.
Виж целия пост
# 10
То понеже есмералдините са "пълни"... Laughing
Та ако и като ги "хванеш" тези, дето "лъжат хората", какво ще им се случи? Сподели, може пък да се навием да участваме.
Виж целия пост
# 11
То понеже есмералдините са "пълни"... Laughing
Та ако и като ги "хванеш" тези, дето "лъжат хората", какво ще им се случи? Сподели, може пък да се навием да участваме.
Тогава вече ще и напиша писмо в което ще цитирам, че датите и нещата които вижда "специално" за мен ги е написала и на още сигурно стотина души. За това искам да знам за други хора.
Виж целия пост
# 12
Между другото първият ми пост не е майтап, аз определено бих и писала нещо в такъв дух.
Виж целия пост
# 13
А бе, вие ТВ не гледате ли? Оня ден един образ от нам къф си БОП обясняваше точно за тия измами. Не се връзвайте.
Виж целия пост
# 14
То понеже есмералдините са "пълни"... Laughing
Та ако и като ги "хванеш" тези, дето "лъжат хората", какво ще им се случи? Сподели, може пък да се навием да участваме.
Тогава вече ще и напиша писмо в което ще цитирам, че датите и нещата които вижда "специално" за мен ги е написала и на още сигурно стотина души. За това искам да знам за други хора.

И?! Есмералда как ли ще я засърби?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия