препоръчайте гинеколог в София за следене на бременност по ЗК, моля

  • 2 965
  • 2
Здравейте, разочровах се от досегашната гинеколожка, която ме следеше по ЗК - поисках копие от първоначалните си изследвания за бременност; тя каза обаче, че щом посещавам и други лекари - платено!, не желае повече да ме следи!!!:) става дума за д-р Иванова - Спектромед във Военна болница, така че в 5-тия месец оставам без гинеколог за женска консултация, естествено, иначе си ходя на платени прегледи:) но искам да ползвам и бенефитите по ЗК, вие имали ли сте подобен проблем? мислех, че всички изследвания на пациента са негови, а не на насочващия лекар и много се разочаровах от таз жена..... така че всеки усвет гинеколог който препоръчате, ще е от полза....мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Мила, аз май не мога да ти препоръчам добър гинеколог по ЗК, съжелявам, аз самата се лутам в момента. Съмсем в началото на бременността съм и още се чудя как да процедирам на абонамент ли или по ЗК + платени изследвания.
Можеш ли да ми помогнеш, като ми кажеш какво точно се включва по ЗК или къде мога да прочета какво се включва. Също така, кои и кога са допълнителните изследвания, които са платени, къде и кога се правят и от кой разбираш за тях. Извинявай много за въпросите ми, чак срам ме хваща  Embarassed ама съм съвсем нова още и искам да се ориентирам добре. Благодаря предварително!
На теб, леко бременеене и успех с избора на доктор!  Hug
Виж целия пост
# 2
virany, говори с джи-пи-то си дали няма да се навие да ти пуска необходимите изследвания по ЗД. Пък и да те посъветва как да си оттеглиш направлението от настоящата ти АГ. Даже и да намериш нов АГ, ще трябва да получиш ново направление.
Защо не поискаш от онази женица да ти откаже писмено прегледи заради избора ти да посещаваш и платена консултация? 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия