Колко пъти след ваксина давате панадол за бебе

  • 11 802
  • 19
здравеите мамчета,вчера ни сложиха двете ваксини за навършени 2 месеца,педи ме посъветва да дам панадол и аз така направих следобед и вечерта,не съм мерила температура,но се чудя днес трябва ли да давам?Вие как сте процедирали?
Виж целия пост
# 1
Личното ми убеждение е, че щом няма Т и ме го боли убоденото не се дава панадол, но педи посъветва както и твоето!
Виж целия пост
# 2
Веднъж.
Виж целия пост
# 3
Винаги съм давала само вечерта след като е поставена ваксината.
Виж целия пост
# 4
нищо не съм давала, няма и да дам ако не вдигне висока температура и я задържи, а това не се е случвало. лекарства на бебето - само в наложителни ситуации.
Виж целия пост
# 5
Не съм давала след ваксина. Не се е налагало. Слагахме Пентаксим и нямаше странични реакции от нея.
Виж целия пост
# 6
Никога не съм давала нищо Peace
Виж целия пост
# 7
Ако слагаш Пентаксим от Панадол няма нужда, ваксината е много добра. А иначе знам, че само ако вдигне температура му се дава и не бива да се прекалява.
Виж целия пост
# 8
Никога не давам лекарстява без нужда  Naughty
Виж целия пост
# 9
Давам веднага след ваксината и още 2 пъти след това на 8 часа!!!
Виж целия пост
# 10
Никога не съм давала нищо Peace

 Peace  Peace  Peace
Виж целия пост
# 11
Слагахме Пентаксим и давах Калпол по съвет на педи веднага, след като се приберяхме от поликлиниката и вечерта преди да го сложа да спи. Но сега смятам, че това е било грешка от моя страна, не е трябвало нищо да давам, освен при нужда.
Виж целия пост
# 12
Слагахме Пентаксим.
Панадол дадох веднага след ваксинацията и след 4 часа още една доза.
Виж целия пост
# 13
благодаря ви за отговорите,така или иначе аз вчера и дадох два пъти,но ще знам за напред Peace
Виж целия пост
# 14
Аз сьм против профилакти4ното даване на лекарства,не се ли наложи не бих дала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия