Солариум след морето?

  • 3 579
  • 41
Една следмица след почивката на море започнах да ходя на вертикален солариум- 3пъти в седмицата по 5 мин. Чудя се обаче дали не трябваше да има по-голям интервал от последното излагане на слънце и солариума?
Виж целия пост
# 1
Според мен няма проблем,хубаво е да си поддържаш тена. Flutter
Виж целия пост
# 2
Ами аз имам един въпрос - имам добър тен в момента - бях 20 дена на море и ме интересува как да го поддържам. Т.е. колко пъти в седмицата и по колко време трябва да седя (предпочитам вертикален солариум)?? И задължително ли да се мажа с нещо след като вече имам тен?
Виж целия пост
# 3
Доби, според мен е достатъчно един път на седмицаи е добре да с емажеш.Не за друго, а да си хидратираш кожата, иначе ще се изсуши много Hug
Виж целия пост
# 4
Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked
Виж целия пост
# 5
Мда, но за колко време?? Една приятелка каза 15 минути, ама не е ли брутално чак толкова?  Shocked
15 са много наистина, 10 са напълно достатъчно.
 Не стига ,че си се излагала на също вредните слънчеви лъчи пъ ки ан солариума Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз също смятам, че тена трябва да се подържа с 15 мин. седмично на солариум....  Peace Някак си от вътре така го усещам.
Виж целия пост
# 7
Аз мисля да си поддържам тена с 20 мин. солариум седмично, ако въобще издържа да ходя толкова малко, пристрастена съм.  Whistling Crossing Arms  Crazy
Виж целия пост
# 8
И аз тръгвам на солариум за да поддържам тена от морето  newsm44  Днес си взех на Евелин едно кремче за бърз тен, пише, че е и за солариум. На морето една приятелка се мажеше с него и за 1 ден такъв тен направи, че....  Crazy По нататък ще пиша отзиви  thumbsup
Виж целия пост
# 9
аз засега го подържам със плаж всяка седмица, но още малко и ще започна солариума  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?
Виж целия пост
# 11
Ами Доби, зависи мило колко си черничка сега... Ако не искаш да ставаш по - черна, смятам че два пъти по 10 може и да ти дойдат в повече. Но, то си зависи много и от кожа, пигментация и тн.
Виж целия пост
# 12
Солариум по принцип не трябва никога да се ползва. Ползи - нулеви. Вреди - стотици  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Съвестта придоби човешки образ  Whistling Grinning
Виж целия пост
# 14
А как е по-добре - 2 пъти седмично за 10 минути или 1 път за 15-20?
Т.е. има ли особено значение?

Много зависи и от солариума. Аз сега след морето мисля да го поддържам тена като ходя веднъж на две седмици за около 15-20 мин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия