Кръвотечение между менструциите!

  • 880
  • 1
Здравейте  Peace
Ще се опитам да бъда кратка:юни месец  ми се появи кръвотечение няколко дни след менструация което продължи 9 дни.Отидох на гинеколог,той ми каза че имам възпаление на яйчника,предписа ми оспамокс+оргаметрил за 6 дни и регулон 3 опаковки с почивка по 7 дни.Кръвотечението ми спря след 3 дни.Но на следващата менструация се появи пак и изобщо не спря  до последната.Отидох при друг гинеколог който ми каза че нямам никакво възпаление на яйчника и ми каза да си направя изследвания на половите хормони.Резултатите са всичко в норма освен FSH - 11.71 /2.5-10.2/.Въпроса ми е възможно ли е от това лечение яйчника ми да се е оправил и за това др лекар да не го е видял и утре трябва да започна втората опаковка Регулон,да я започвам ли ?!

П.С.Такова кръвотечечние съм имала и преди 2 и преди 1 год но само за 3-4 дни и ми е минавало.На 21 год съм,не съм раждала.
Виж целия пост
# 1
При липса на данни за възпаление, наличие на кисти на яйчника и нормални стойности на половите хормони вкл. ФСХ продължете с Регулон. В рамките на няколко месеца менструацията ще се регулира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия