с каква вода приготвяте АМ

  • 4 542
  • 54
Здравейте
да попитам с каква вода приготвяте АМ на бебето,тук водата във водопровода не се пие и се купува в бутилки но сега щте си ходим в българия и незнам от коя бутилирана минерална вода да давам на бебчо защото съм чувала че бебетата не трябва да пиат силно минерализирана вода
предварително благодаря за вниманието
Виж целия пост
# 1
Аз за приготвянето на АМ съм ползвала вода от чешмата, но преварена. Иначе можеш да купуваш ако искаш изворна (а не минерална), която би трябвало да става за ежедневна употреба.
Виж целия пост
# 2
Изворна, бутилирана. Тя не е минерална. Розовият Девин е добра  Peace
Виж целия пост
# 3
До колкото зная има една минерална вода на Девин с червена капачка коята дават на децата но вие щом сте още малки според мен е по-добре да му преваряваш водичка от чешмата.Има и друг вариант,ако не ти харесва на мирис водата може да си купуваш преварена на милупа съм виждала пък и на други фирми ще има не е задължително да е милупа.
Виж целия пост
# 4
Блонди както винаги ме изпревари. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Преварявах.
Виж целия пост
# 6
може да си купуваш преварена на милупа съм виждала пък и на други фирми ще има не е задължително да е милупа.

И на Хип има, но според мен са излишно даване на средства.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Още един глас за розовият Девин.Намира се нормално по хранителните магазини.
Виж целия пост
# 8
С водата за пиене- розов Девин, непреварена, на стайна температура.
Виж целия пост
# 9
Преварявам все още
Виж целия пост
# 10
За млякото все още преварявам водата, но мисля скоро да започна да го правя с розовата на Девин. Иначе за пиене му давам от нея.
Виж целия пост
# 11
с минерална
Виж целия пост
# 12
Розов Девин, до 9-ти месец я преварявах сега не.
Виж целия пост
# 13
До към 9-ти месец само с преварена.После започнах да давам и розов Девин/редувам ги  Peace
Виж целия пост
# 14
До шестия месец преварявах, оттогава приготвям АМ с изворна на Девин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия