Препоръчайте лекар за следене на бременност в "Света София"

  • 1 086
  • 6
Раждала съм там преди 3 години, но вече не помня имена на лекари, освен това за консултации бях попаднала на една некадърница, за която после четох много негативни мнения.
Та моля ви, препоръчайте ми някой лекар от там, от когото сте доволни!
Виж целия пост
# 1
Д-р Валери Гергов.12-часа след секцио вече тичаш.  bouquet
Виж целия пост
# 2
А този Гергов води ли консултации в болницата или си има само частен кабинет? Аз питам за лекар, който води консултации в самата болница...
Виж целия пост
# 3
През 2005г. водеше.Сега не зная.Попитай на партера от задния вход-на регистратурата на медицински център"Вяря,надежда и любов".Много добър лекар е.Аз го избрах тогава с VIP-пакет още през 3-ти месец.
Виж целия пост
# 4
А този Гергов води ли консултации в болницата или си има само частен кабинет? Аз питам за лекар, който води консултации в самата болница...

Води, да. И моето секцио е перфектно. Той по принцип не е фен на секциото, но при мен це наложи.
Случайно попаднах при него, в началото ми се видя дръпнат, но съм изключително доволна.
Виж целия пост
# 5
А някой друг освен Гергов можете ли да препоръчате? Той сега е в отпуск, а аз трябва вече да се записвам и да си правя консултации...Ще съм благодарна да препоръчате и някой друг.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Д-р Мария Янкова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия