Easy jet

  • 36 129
  • 250
Искам да  платя 2 самолетни билета до Мадрид .Цената е повече от страхотна за двупосочен билет между 60 и 80 евро, в зависимост от датите.
Интересувам се,обаче плаща ли се такса допълнително за багажа? Спонеха ми, че на нискотарифните компании всеки куфар се таксува допълнително по 30 евро newsm78До сега се ровя из сайта...,ама нищо не виждам Shocked
Някой пътувал ли е с тях? Споделете  bouquet
Виж целия пост
# 1
Цвете, кога ще ходиш до Мадрид? И откъде се лети, от Варна ли? Я раздуй, може и ние да идем.
Виж целия пост
# 2
Плаща се, то и на сайта им излиза, там си маркираш бройките и после ти се прибавя към цената на билета. Не съм пътувала с тях, но се рових доста по едно време из сайта им, та затова така категорично ти отговарям Grinning
Виж целия пост
# 3
и мен ме вълнува същия въпрос по принцип за вс. лоу кост самолетни компании и в частност за скай юръп . но предполагам условията са сходни .
наши приятели пътуваха до Лондон с евтини полети и са успели да прекарат всичкият си багаж като ръчен . което ме навежда на въпроса - имат ли някакви указания - тегло , размер , вид на багажа , според които го делят на ръчен и не-ръчен и съответно някой знае ли "хватки" как да метнем служителите и да минем гратис плащането на багаж Mr. Green ?
Виж целия пост
# 4
Цвете, кога ще ходиш до Мадрид? И откъде се лети, от Варна ли? Я раздуй, може и ние да идем.

От София се лети...много са добри цените Simple Smile Откога ли са ги пуснали тези полети?

наши приятели пътуваха до Лондон с евтини полети и са успели да прекарат всичкият си багаж като ръчен . което ме навежда на въпроса - имат ли някакви указания - тегло , размер , вид на багажа , според които го делят на ръчен и не-ръчен и съответно някой знае ли "хватки" как да метнем служителите и да минем гратис плащането на багаж Mr. Green ?

И аз мисля да направя такава врътка, ако се наложи. Най-малките куфарчета са с размери, каквито повечето компании разрешават за ръчен и ако са до 8-10 кг (взависимост от компанията). И понеже съм си платила само за 2 куфара, ако не събера багажа, ще мина едно такова малко куфарче за ръчен. Надявам се да стане де Simple Smile

Иначе е 9 евро на куфар в едната посока за тази авиокомпания.
Виж целия пост
# 5
Lana 9 евро на куфар newsm78Сигурн али си?Аз катос е порових в сайта и ми излезе по18 евро за багаж до 20 кг и после има табличка по колко се доплаща за свръх багаж.Ама нямам претенции и 9 евро да е Mr. Green
Първият полет до Мадрид е на 27 октомври.Имат кратка пауза покрай коледните и новогодишните празници(естествено Sad)и после си продължават пак .
Ние мислим с мъжо да летоим ноември-ако все още има места де  Praynig Praynig PraynigЧакам до довечера потвърждение Praynig Praynig PraynigСтискайте палци!
Pina,айде давай и ти.след тунис малка почивка и хоп в Мадрид.
Виж целия пост
# 6
Цвете, я раздуй за колко време е престоя? Къде мислите да спите? Колко точно излизат билетите за отиване и връщане + летищните такси? И все пак от София......  Confused   Мен ми се щеше нещо от Варна, ама само лятно време има Прага и още някои..
Виж целия пост
# 7
Хе хе хе  pina   Peace Същата си като мен! Само за екскурзия да чуеш и си Винаги готов! Laughing
Ние отиваме на гости на брата на мъжа ми.Чакат третото си детенце и живот и здраве искаме да сме там да им помигнем и да видим племенничето! А и малко да се поразходим и пообиколим. Мадрид ми е несбъдната мечта от около 10 години.# пъти съм на косъм да замина и все нещо се случва. Дори имах възможност да живея там, но.....това е друга тема! Дано сега да е първият успешен! Мисля, че минималният престой е една седмица.
Полетите са от София и са в що годе приемливи часове!
Билетите излизат между 60-80 евро в зависимост от конкретните данни.Можеш да провериш на сайта им и като избереш дати и брой пътници   ти калкулира крайната цена.
Виж целия пост
# 8
 Мен ми се щеше нещо от Варна, ама само лятно време има Прага и още някои..

Как бе Пина, преz лятото (раzбирай, от май до октомври, т.е. 1/2 година) има един куп 4артерни полети от Варна до къде ли не. За 100 € можеШ да летиШ до Германия, примерно. Особено преz май и октомври вингаи има добри оферти.

Иzвинявам се zа ОФФа, zа ИйzиДжет не мога да кажа zаЩото последно преz 2003год. летя с тях  Whistling
Виж целия пост
# 9
да, тъй е! Ама аз пусти чартъри не знам много от къде да ги търся... Все нискобюджетните гледам. Германия не ми е много интересна, но все пак и тя трябва да се види  Grinning
Виж целия пост
# 10
резервирахме и платихме онлайн.Само, че потвърждението на емайла ми дойде на испански,тъй като ползвахме испанска регитрация за сайта на Easy jet.Дали ще е проблем при получаването на билетите в София?Някой знае ли колко дни по-рано мога да ги взема?Аз докато не ги пипна на хартйка и не мога да повярвам-око-да види,пъка-да пипне! Laughing
Виж целия пост
# 11
То аз не съм пътувала с тях, вече е ясно, но веднъж съм пътувала с електронни билети и не дадоха хартии. На летището на чекинга показвахме паспорта и ни издаваха бордна карта - това беше, нямаше друго.
Виж целия пост
# 12
офффф то едно зло не идва никога само!!!Направиха ми резервация с фамилията на мъжото, а аз съм с друга #Cussing outИ сега?Трябва да се женя ли?Искат ми толкова пари, за да сменят фамилята на резервацията, колкото струва целият билет.Дали ще имам проблем ако не си я сменя на резервето,нали все пак имам потвърждение на майла с номер на резерважията.Трябва ад си го принтирам и с него да отида на летището newsm78Някой правил ли е тази тъпотия като мен?Помощщщщщ
Виж целия пост
# 13
Цвете, ако не намериш друго решение, според мен пусни нова тема със заглавие 'Самолетен билет с грешна фамилия' (да речем) и там ще прочетат и отговорят много хора. Тука вече и да отвори някой, може хич да не стигне до n-тия пост, в който задаваш този въпрос.
На нас са ни правили самолетен билет със сгрешена фамилия (на приятеля ми - те все му я грешат), та аз обаче и дума не давах да се издума да остане така и да се разправяме в последния момент.... Смениха ни билета (на хартия беше), без да плащаме нищо, ама беше турагенция и те се оправят някак си. За твоя случай нищо не знам.
Все пак не ми се вярва да се мине просто така, с друга фамилия.... На документите едно име (лице), на резервацията друго... Ти може да си го откраднала от някой, който по случайност има същото първо име....  Thinking   Или се оженете до есента  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
За сгрешената фамилия - опитай да им се обадиш по телефона и да обясниш каква е ситуацията.Има вариант да променят фамилното име в самата развервация.Аз така поправих две грешки в билет на мои роднини,но компанията беше Sky Europe.
Що се отнася до билетите - ами нали точно това е идеята на електронния билет - да не се хаби хартия.Иначе ако искаш принтиряй си това,което са ти пратили и си го носи.Никой няма да ти го поиска,но ще се чувстваш по-сигурно.Идеята е до незнам си колко години всички билети да са електронни.Предстваете си колко хартия ще се спести така.
За багажа - Easy Jet сякаш са малко по-либерални,иначе Wizz Air за 3 кг голямо мрънкане мрънкаха и ни поискаха по 30 евро на кг. за свръхбагаж или да го сложим в ръчния - естествено сложихме въпросните 3кг в ръчния.Винаги си нося по една голяма лека чанта в куфара за случаи като този.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия