ДЕТСКИТЕ ПЛОЩАДКИ ИМАЛИ ГИ ВЪОБЩЕ?

  • 433
  • 2
Здравейте момичета!
Аз живея в малък общински град в в нашата мила България.За разлика от други населени места тук при нас няма отрицателен прираст на населението НАПРОТИВ.Тук има много малки деца, но проблема е там че местната власт не си мръдва пръста да направи нещо за тях.Няколко майки написахме молба да кмета и общинските съветници да се изградят детски площадки с люлки и пързалки все пак общински град без нито една детска площадка.Имаше преди години една но тя е изпочупена и неизползваема.Та... събрахме за 2 дни 70 подписа от майки в подкрепа на молбата и резултата е .....няма пари!молбата е подадена юни месец а пак щели да я преразглеждат септември месец през август били отпуск.Ама много заинтересовани......Не мисля че трябват много пари за няколко люлки и пързалки но кой в тази държава мисли за подрастващите???Не знам така съм ядосана и мисля да напиша и до социалното министерството все пак нали там има отдел за детето?Ако някой има идея към кого да се обърна ще съм благодарна да ми напише!
Виж целия пост
# 1
Имате ли някоя голяма фирма, която желае да спонсорира инициативата? Ще си сложат табелки и ще си правят реклама по този начин.
Виж целия пост
# 2
Трябва да се поинтересувам общината на какво мнение е.Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия