трябва ли да се сменя ФРИЗОЛАК или може да си продължим с него

  • 1 262
  • 19
от раждането до сега сме изцяло на АМ- ФРИЗОЛАК  та въпроса ми е трябва ли да се сменя марката мляко или може да си продължим със същото, понасяме го засега добре       
Виж целия пост
# 1
Не виждам причина да го сменяте!Щом си го харесва...... Peace
Виж целия пост
# 2
Щом нямате проблеми не го сменяй.Малко е още бебето и не е препоръчителна смяната на АМ.
Виж целия пост
# 3
Не сменяй, щом е ок.  Peace
Виж целия пост
# 4
Не го сменяй щом всичко е наред Peace
Виж целия пост
# 5
А защо искаш да го сменяш?Ние също сме на фризолак само че смесен с фризовом че се запичаше ама сега е добре.
Виж целия пост
# 6
Щом го понася добре, защо искаш да го сменяш!? Нямаш проблеми и се чудиш от къде да си създадеш?
Виж целия пост
# 7
И синът ми е на Фризолак откакто е роден,не съм го сменяла
Виж целия пост
# 8
Няма защо да го сменяш. Просто, когато бебето ти стане на 6 месеца ще вземеш Фризомел, мисля, че беше.
Виж целия пост
# 9
  Алекс израстна с Фризолак и Фризомел.Има АМ ,които съдържат пробиотици (каквито липсват във Фризолак-а) и това може да е причина за смяна.Ако сега ми се налагаше да избирам АМ,бих избрала,такова с пробиотици.
Виж целия пост
# 10
Откакто е на адапте, дребен е на Фризолак. Щом си го харесва и му понася добре, няма прчина да го сменяте  Peace
Виж целия пост
# 11
в последно време ака през ден това дали е нормално при изкуствено хранените бебчета  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Да нормално е.Но аз за това започнах да давам фризовом защото моята започна да ака през два дни и съм доволна.Смесвам наполовина фризолак с фризовом.
Виж целия пост
# 13
Щом го понася добре не го сменяй . Ние сме на Фризолак смесен с Фризовом
Виж целия пост
# 14
Аз смених Фризолака с Фризовом, но малката се запичаше и повръщаше много...

Сега всичко е наред...

Ако няма проблеми няма и причина да го сменяш...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия