Има ли като мен?

  • 870
  • 3
Здравейте,около 6 месеца правихме опити за бебе,но нищо не се получи.Получих възпаление на бъбреците и се наложи да пия антибиотик,за това спряхме опитите.Цикъла ми дойде и ми кара 14 дни с болки в корема.При преглед се установи че имам 3 кисти и ми назначиха да пия Фемоден.След  1 месец кистите ги нямаше,но цикъла ми закъсня с 10 дни ,а сега продължава вече 21 дни.Всъщност незнам това цикъл ли е,какво е?Пратиха ме на хормонални изследвания и се установи че естрогена и прогестерона са ми мноооогоо ниски.В понеделник ще ходя да дискутираме какво ще ми е лечението,както каза гинеколкожката ми едно оправя,друго вреди,да преценя кой вариянт ще е най добре за мен.Та исках да видя има ли момичета като мен с толкова ниски стойности на естроген и прогестерон с кървене и как са се лекували?За първи път се сблъсквам с такива неща и съм объркана.Възможно ли е заради тези стойности да не съм могла да забременея?
Виж целия пост
# 1
Да,напълно е възможно ниските нива на хормоните да са причина за неуспехите ви до сега.Естрогена е "отговорен" за качеството на фоликулите,по-точо яйцеклетките,а прогестерона за лигавицата във втората фаза на цикъла.При нисък прогестерон лигавицата остава много тънка и не може да изхрани зародиша,ако е настъпило оплождане.Другите хормони наред ли са?
Виж целия пост
# 2
Провери си и пролактина.
Виж целия пост
# 3
Отиди в клиника по стерилитет, с изследванията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия