Какво му е на мъж който се вози на трамвай?

  • 14 696
  • 279
Взех идеята за тази тема от една съседна тема. Там няколко жени се кълняха, че за нищо на света няма да излязат с мъж който се возел на трамвай из града. И тъй като там темата беше за друго и да не я разводняваме реших да пусна това такава.
Та искам да в попитам - Какво му е на мъж който се вози на трамвай. Возенето на трамвай прави ли един мъж по-малко мъж или пък возенето в Мерцедес или БМВ прави мъжа повече мъж. Каква е тази странна за мен логика за връзката между мъжествеността на един мъж и возенето в трамвай. Ако може някой да ми го обясни това ще съм му признателен.
Ето и цитати от някои много умни изказвания:

Цитат
Много жени не биха излизали с мъж, който се вози на трамвай. Всеки си има летва и намирам това за нормално.

Цитат
Сигурна съм пък, че много съфорумки , сред които и аз , не биха излезли с мъж, който се транспортира с трамвай, тролей, автобус и т.н.

Явно за жените казали горните думи колата е основното нещо което определя дали един мъж е мъж или не знам си там какво......
Виж целия пост
# 1
Коя е тая тема бе????

Нищо му няма на мъж, който се вози на трамвай.
Виж целия пост
# 2
Нищо му няма на такъв мъж, моя е един от тях, с малката разлика, че се вози в тролей  Mr. Green ....  лелеееей, горката аз......
Виж целия пост
# 3
Има различни категории мъже, които се возят в трамваи. Една от тези категории е мъж, който се вози на трамвай и не му пука какво мислят жените, които не искат мъж, който се вози в трамвай.
Возенето на трамвай по някои софийски дестинации говори единствено и само за здрав разум. Особено в средата на деня.
Виж целия пост
# 4
МИ да- само путьовците се возят на тролейбус, автобус, трамвай, влак и някои марки автомобили. Ти не го ли знаеш това, бре, Боре, че и тема пускаш! Laughing
Дай линк към темата, ако обичаш, може и на лс Grinning
Виж целия пост
# 5
Е как какво му е????
Щом се вози на трамвай значи няма пари за кола, а щом даже и кола няма не е изгодна партия. Naughty
За мен на какво се вози или нен няма значение.
Виж целия пост
# 6
Много му е добре даже.Чете вестника на съседа,надзърта в деколтето на седящата жена, опива се от миризми и изобщо отдава се на разгул.
Виж целия пост
# 7
Кой е този мъж, ватманът ли?
Че той мъж ли е?
Май-май

 Crazy

Майтап си правя ..  тооооо, какво да ти напиша, нямам думи  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Е как какво му е????
Щом се вози на трамвай значи няма пари за кола, а щом даже и кола няма не е изгодна партия. Naughty
За мен на какво се вози или нен няма значение.

той може да има кола човекът, но да се вози ....тогава
Виж целия пост
# 9
КОГАТО СЕ ОМЪЖИХ ЗА СЪПРУГА СИ СЕ ВОЗИХМЕ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ,КОЛА СИ КУПИХМЕ СКОРО.....НИТО ЗА МИГ НЕ СЪМ СЪЖАЛИЛА ЗА ИЗБОРА СИ Peace ТАКА, ЧЕ СПОКО НИЩО ИМ НЯМА НА ТЕЗИ МЪЖЕ,ПРОСТО В МОМЕНТА НЯМАТ ПАРИ ЗА КОЛА Wink
Виж целия пост
# 10
Е как какво му е????
Щом се вози на трамвай значи няма пари за кола, а щом даже и кола няма не е изгодна партия. Naughty
Ааааааа не е точно така....  Mr. Green може би пък  не му се кара нещо посредствено.......и чака да му докарат чисто нова от някъде...  Laughing
Виж целия пост
# 11
 Shocked
И после жените не били сметкаджийки. Заради такива от съседната тема всички сме под общ знаменател - брак по сметка.
Виж целия пост
# 12
Много му е добре даже.Чете вестника на съседа,надзърта в деколтето на седящата жена, опива се от миризми и изобшо отдава се на разгул.
...стиска си здраво чантичката на кръста,
и а слуша музика на аванта от емпе тройката на тийнейджъра до него... Crazy

 
Виж целия пост
# 13
Е как какво му е????
Щом се вози на трамвай значи няма пари за кола, а щом даже и кола няма не е изгодна партия. Naughty
За мен на какво се вози или нен няма значение.

той може да има кола човекът, но да се вози ....тогава
Тогава значи е гей Joy(шегичка)
защото не иска да бъде забелязан от мацките, дето като шарани се оглеждат в лъскавите возила.
Ако се движи с кола има по-голям шанс някоя плеймейтка да го ареса. ooooh!
Виж целия пост
# 14
Не знам, ние в наш'то село трамваи нямаме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия