девети месец - болежки

  • 2 029
  • 11
Извинявам се предварително , сигурно темата е коментирана , но искам д а попитам дали някои от вас са получавали схващания и болки , съчетани с отоци по краката.От вчера се чувствам така все едно ще ми се пръснат мускулите на прасците на краката.Имам отоци , но такива чак  съм нямала . Опитвам се да се разхождам , уж да няма застой , но ми е трудно - болят ужасно тези крака. Tired
Виж целия пост
# 1
Здрасти от мен!Мойте прасци също ме болят и ги чувствам по същия начин като теб - все едно ще се пръснат и са наляти с кръв до пръсване.Но това не е постоянно при мен,а само когато стоя на масата по - дълго иначе през деня като си ходя насам - натам нямам подобни проблеми....Но не се тревожи много де.Ще мине нали знаеш!  bouquet
Виж целия пост
# 2
С първата ми бременност през цялото време получавах схващания /без отоци/. А сега до момента отоци също не съм имала, а схващания само два пъти през нощта /за цялото време до сега/. За отоците знаеш, че трябва да отидеш на лекар. Накрая си, тежко е, но няма как- трябва да издържиш. Щом те боли като се движиш, просто не се движи. Аз лично карам много мързелива бременност - разходките ми са предимно като чистя из къщи, рядко излизам навън. И се чувствам много добре така. Може и да е хубаво бременната да се движи, но аз съм по-добре като си стоя повече. Най-важното е да отидеш на лекар заради отоците. Непременно. А с кръвното как си?
Виж целия пост
# 3
Знам , че ще мине  Hug , явно трябва да съм по настоятелна в разходките , за да се раздвижвам повече. Laughing
Виж целия пост
# 4
Карам доста спокойна и почти безпроблемна бременност/с ниско кръвно съм /.Утре ще ходя при доки и ще му се оплача и на него.
Виж целия пост
# 5
 То каквото решиш, това ще направиш, но с тези отоци...Лекар, мила!
Виж целия пост
# 6
И мен ме боляха прасците,усещах ги като схванати,но отоци не сьм имала Simple Smile
Виж целия пост
# 7
С първата ми бременност нямах такъв проблем, но сега ми се схващат краката , най-често сутрин като се събудя. Направо е ужасно , нищо не помага, но скоро всичко ще приключи/ надявам се/ Hug
Виж целия пост
# 8
При втората бременност имах ужасни отоци накрая - носех чехли с 3 номера по-големи от моя и се чувствах като мечка просто... ако нямаш албумин не е страшно, но е неприятно.
Виж целия пост
# 9
Получавала съм и още как!
Търпение и движение!
Виж целия пост
# 10

loli_b , мисля си, че заради тези отоци би трябвало да се консултираш с лекар при първа възможност...

Аз отоци не съм имала, и с трите бременности.
А не е като да не се уморявах, т.к. сама по цял ден гледах и другите си деца.

Иначе ме е болял гърба, особено в 9-ти месец, предполагам от умората, стоенето на крак по около 15 часа на ден + огромните коремчетата - > талията ми  Wink в легнало положение няколко седмици преди да родя беше по около 130 см  Crazy
Виж целия пост
# 11
Прасецът на левият ми крак се беше схващал през нощта. Към края на бременността беше това. След това на няколко пъти съвсем леко ми се схващаха прасците.
А глезените изобщо не виждах, бях като трупчета в краката. Изследванията ми бяха добри.
На десният крак имам стари травми. Глезенът ми се възстанови едва месец след раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия