"МУМИО" помага ли за забременяване

  • 3 452
  • 6
Здравейте, чували сме всякакви истории и небивалици за забременяване, аз лично искам да вярвам еднинствено в надеждата, но за сега и тя не ми помага, правя опити за забременяване от почти година. От разговори с приятелки и от ровене в нета разбрах за смолата "мумио", която памагала за зачеването, намерих следната информация:
Тя помага за:
[i]Безплодие при мъже и жени. Намалена полова функция
По 0,2-0,3 гр мумио със сок от моркови или сок от боровинки по 1-2 пъти на ден на гладно сутрин и вечер преди лягане в съотношение 1:20 в течение на 25-28 дни. Можете също така да разбъркате мумиото с жълтъка на яйце или със сок от някои лековити билки. Усилването на половата активност настъпва на 6-7 ден[/i].

После чух, че някяква жена след многогодишни опити пила от смолата и след един месец забременяла, а сега след години се радва на рожбата си...
Някои има ли информация за тази смола, помага ли, вреди ли. Ако някой знае нещо, моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
didiko има доста такива теми във форума че еди какво си помаго за забременяване,а сега от теб разбирам и за тази смола Grinning.Честно казано аз не вярвам на всякакви такива работи,защото ако има сериозен проблем например като запушени тръби или много лоша спермограма  няма как да помогнат,необходима е лекарска намеса Peace
Виж целия пост
# 2
А в аптеките ли предлагат този продукт?
Виж целия пост
# 3
Е, и аз сега чух за този чудотворен лек, затова питам тук някой от вас не е ли чувал за мумио???
Доколкото знам го има в по-скоро в дрогериите, но се намира и по аптеките, аз лично не съм го търсила все още.
Виж целия пост
# 4
Когато чета подобни теми се чудя какъв точно е въпросът. Това нещо на какво да помага?? Да отпушва тръби, да оправя имунологични проблеми и некачествена яйцеклетка.... Вариантите са много за незабременяване все пак....
Иначе съжалявам че не мога да помогна, защото не съм чувала за това нещо.
Виж целия пост
# 5
Здравейте,

За ваше и мое съжаление не мога да потвърдя, че мумиото помага при нарушени репродуктивни способности в мъжа или жената. Това, което мога да споделя за тази смола е следното - в юношеските ми години, по време на ученическа бригада,  при сблъсък с плевенски младежи бях порязан многократно по лицето с бръснарско ножче. Когато се прибрах в Сф след 2 дни майка ми за малко не припадна на гарата. Не знам как успя да се сдобие толкова бързо с мумио, това беше в пост-комунистическите години и тази смола се продаваше само в Русия или специален внос, но майка ми я намери и започна да ме маже с нея. Спомням си, че беше много скъпа, миришеше ужасно, но мога да заявя, че след нейното използване не ми остана никакъв белег на лицето. Смолата до колкото съм запознат е с многостранно въздействие и се използва за какво ли не. Не бях чувал, че се използва и при проблемно забременяване, но ако има аналогичен ефект като този с белезите това щеше да е най-известното лекарство  Wink  Много ми се иска да е така защото по този начин ще се отърва от "специалистите" по репродуктивна медицина, които ти свалят кожата, а когато им зададеш конкретен въпрос за причините вдигат рамене и казват - ами не знам на какво се дължи. Е като не знаят ми е интересно как тогава знаят какво лечение да предпишат и какви процедури да извършат ???  Този въпрос е риторичен и не бих желал да предизвикам дискусия по него, т.к. познавам много момичета, които в силното си желание за бебе (каквото имам и аз) сляпо вярват на всичко дето им укаже "специалиста". Малко се отнесох и моля да ме извините, а по отношение на мумиото ще кажа - от опит глава не боли  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз вече незнам в какво да вярвам и да не вярвам ама Барбарончо е прав....
 от опит глава не боли  Grinning Grinning Grinning
  
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия