как да разбера дали съм бременна

  • 16 885
  • 25
Цитат
imam predvid za simptomite kakvi 6te sa purvona4alnite.. Cry


имам предвид за симптомите какви ще са първоначалните



------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Тест за бременност или за по сигурно преглед при гинеколог.
Виж целия пост
# 2
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Виж целия пост
# 3
Като си направиш тест за бременност  Sunglasses
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Peace
Виж целия пост
# 4
Като си направиш тест за бременност  Sunglasses
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Peace
Peace.Пожелавам ти да е само фалшива тревога
Виж целия пост
# 5
Зависи от бременността, от никакви, до множество може да са симптомите.
Най-сигурния е закъснението или леко кафеникаво не постоянно кървене в дните на очакваната менструация.

Иначе казали са ти. Купи си тест. Другия вариант е да направиш кръвен тест.
Виж целия пост
# 6
Момичетата са ти казали.

Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Аз не разбрах защо решихте, че момичето иска аборт? newsm78
Виж целия пост
# 7
Може би заради иконките....

А може би е имало нещо дописано, гледам, че е коригиран първия пост....
Виж целия пост
# 8
Положителен домашен тест, положителен кръвен тест, положителен резултат при преглед с ехограф...
Виж целия пост
# 9
закъсняла менструация,напрежение в гърдите-болезнени и др.
Зависи от бременността, от никакви, до множество може да са симптомите.
Най-сигурния е закъснението или леко кафеникаво не постоянно кървене в дните на очакваната менструация.

Иначе казали са ти. Купи си тест. Другия вариант е да направиш кръвен тест.
Виж целия пост
# 10
Тест за бременност - уринен или кръвен, за по-сигурно. Ако са положителни- преглед при гинеколог. Другото си е чиста проба гадаене Naughty
Виж целия пост
# 11
Ами с тест най-добре. То може и да нямаш симптоми. Аз например не съм имала такива - не ми се е гадило, не съм повръщала, нито световъртеж, нито запек, изобщо нищо характерно за бременността. Само подути крачета към края. Иначе още преди да разбера, че съм бременна си ме болеше корема все едно ще ми дойде, но 10 дни по-късно разбрах, че скоро няма да стане това Party
Виж целия пост
# 12
Тест, разбира се. Не бих разчитала на симптоми- при втората ми бременност такива се проявиха чак след 6-7 г.с.
Виж целия пост
# 13
Не е задължително да имаш симптоми. Има жени, които доста късно разбират за бременността си, поради липса на симптоми.
Гаденето при мен, като симптом на бременността се прояви към втория месец.
Виж целия пост
# 14
О, съжалявам! Аз иконките ги разтълкувах като искам да имам симптоми на бременност, но не ги разчитам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия