Любители на Zuma deluxe?

  • 9 358
  • 30
Има ли любители на тази игра? Много релаксираща и зарибяваща! Не се препоръчва много много да не се пристрастите  newsm48
Виж целия пост
# 1
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не само зарибяваща, ами направо разногледа ставам. сега си почивам от нея с едно RPG.
Виж целия пост
# 3
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .
Виж целия пост
# 4
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .
Ще тръгне и на Vista! И аз съм с VISTA и съм много доволна! По-удобен и по-модерен и по-красив!
Виж целия пост
# 5
А има ли откъде да си я дръпна  newsm78 Оказва се, че сме затрили диска  Confused
Виж целия пост
# 6
Ето оттук  http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm
Виж целия пост
# 7
Явно пак ще се пристрастявам  Rolling Eyes Мерси Hug
Виж целия пост
# 8
Аз я бях отказала, но и аз пак се пристрастих! newsm53
Виж целия пост
# 9
Ей,колко съм ги чукала тези топки.Ама скоро не съм играла.Занимавам се с др.неща и нямам време.
Виж целия пост
# 10
http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm - от тук май игрите са от по 30 мин, безплатният вариант?
Виж целия пост
# 11
Обожавам тази игра  Grinning
Виж целия пост
# 12
И аз! А колко е хубава на работното място!  newsm44 newsm48 smile3521
Виж целия пост
# 13
Имах я, махнах я, понеже се скъсвах да я превъртам, а имам и други неща да върша Wink
Виж целия пост
# 14
Откъде да дръпна безплатния вариант? Тук ми даде да играя 60 минути.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия