Любители на Zuma deluxe?

  • 9 355
  • 30
Има ли любители на тази игра? Много релаксираща и зарибяваща! Не се препоръчва много много да не се пристрастите  newsm48
Виж целия пост
# 1
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не само зарибяваща, ами направо разногледа ставам. сега си почивам от нея с едно RPG.
Виж целия пост
# 3
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .
Виж целия пост
# 4
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .
Ще тръгне и на Vista! И аз съм с VISTA и съм много доволна! По-удобен и по-модерен и по-красив!
Виж целия пост
# 5
А има ли откъде да си я дръпна  newsm78 Оказва се, че сме затрили диска  Confused
Виж целия пост
# 6
Ето оттук  http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm
Виж целия пост
# 7
Явно пак ще се пристрастявам  Rolling Eyes Мерси Hug
Виж целия пост
# 8
Аз я бях отказала, но и аз пак се пристрастих! newsm53
Виж целия пост
# 9
Ей,колко съм ги чукала тези топки.Ама скоро не съм играла.Занимавам се с др.неща и нямам време.
Виж целия пост
# 10
http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm - от тук май игрите са от по 30 мин, безплатният вариант?
Виж целия пост
# 11
Обожавам тази игра  Grinning
Виж целия пост
# 12
И аз! А колко е хубава на работното място!  newsm44 newsm48 smile3521
Виж целия пост
# 13
Имах я, махнах я, понеже се скъсвах да я превъртам, а имам и други неща да върша Wink
Виж целия пост
# 14
Откъде да дръпна безплатния вариант? Тук ми даде да играя 60 минути.
Виж целия пост
# 15
В Замунда има някакви 3 бр, ама незнам дали са целите
Виж целия пост
# 16
Ето от тук съм я теглила.
Но не се сещам точно коя беше  newsm78
Прочети коментарите  ,че тази средната има проблем с инсталацията  .
Игричката е зарибяваща,луксор е почти същата.


Виж целия пост
# 17
Харесва ми. Даже на тел-а си я инсталнах.
Инсталирам на компа, превъртя и унинстална.
Играла съм и Луксор, само последният Луксор не ми хареса.
Виж целия пост
# 18
И на мен ми е любима игра. Аз всъщност от PopCap първо започнах книжния червей да играя, а после и другите. Голяма краста. ooooh!
Виж целия пост
# 19
Харесва ми. Даже на тел-а си я инсталнах.
Инсталирам на компа, превъртя и унинстална.
Играла съм и Луксор, само последният Луксор не ми хареса.
Въпреки, че казват, че Луксор е по-добра, и на мен не ми харесва! Предпочитам Zuma!
Виж целия пост
# 20
И аз предпочитам Зума, Луксор нещо ми е тъпа
Виж целия пост
# 21
http://www.mininova.org/search/?search=zuma+deluxe Снощи оттук изтеглихме пълната версия на играта.
Виж целия пост
# 22
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .

С Open SUSE съм (една от линукс дистрибуциите).За Виста нямам представа,но си мисля,че би трябвало да тръгне.
С този късен отговор си пролича колко съм редовна Embarassed
Виж целия пост
# 23
За едни цветни топчета ли става въпрос?Ако е тази,играла съм я преди доста време,когато все още бяхме с Windows.Приятна игра и наистина зарибяваща-ако и се оставиш,може да ти изяде голяма част от свободното време Simple Smile

А с какво си сега  newsm78 Какви са изискванията на играта? Имах я на стария комп, но на лаптопа съм с Виста и не знам дали ще върви  Thinking По едно време бях сериозно зарибена и аз .

С Open SUSE съм (една от линукс дистрибуциите).За Виста нямам представа,но си мисля,че би трябвало да тръгне.
С този късен отговор си пролича колко съм редовна Embarassed
Аз съм с Vista, така че няма проблем!
Виж целия пост
# 24
Да, да, работи си с Вистата без проблем играта  Party
Виж целия пост
# 25
О, Зума е суууууупер игричка! Колко пъти съм я превъртала на работа и аз Mr. Green И определено е 100 пъти по-готина от Луксор. Но все пак на мен Зума-та ми беше първа от този тип игрички, след това всички останали ми се струва много плоски!
Виж целия пост
# 26
О, Зума е суууууупер игричка! Колко пъти съм я превъртала на работа и аз Mr. Green И определено е 100 пъти по-готина от Луксор. Но все пак на мен Зума-та ми беше първа от този тип игрички, след това всички останали ми се струва много плоски!
И при мен е така! Това е любимата ми игра. Превъртала съм я хиляди пъти и още ми стои на харда!
Виж целия пост
# 27
Има един crack за Zuma, с който не те убиват изобщо! Имаш 100 живота вместо първоначалните 3, над които надграждаш! Но така не е толкова интересно! 
Виж целия пост
# 28
Ооо,колко нощи не съм спала заради тая Зума Mr. Green

Превътях я постоянно,скоро не съм играла.Определено ми е по-интересна от Луксор.
Виж целия пост
# 29
Така е!  newsm10
Виж целия пост
# 30
И аз съм я играл много преди време. Превъртал съм я многократно, дори съпругата на колегата ми се зариби от мен, много задобряла и даже си намерила он-лайн вариант, в който се залагат пари. Беше дръпнала 2-3 долара, ама после май се набута и спря.  Sick
Няма дя дам линк за платения вариант, щото хазарта е нещо, което не одобрявам...  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия