Къде продават пантофки Zetpol в София?

  • 5 781
  • 30
Искам да ги видя не само на картинка, а не знам в кой магазин продават. По интернет май не смея. Не съм сигурна дали отговарят на сантиметрите, които са посочени, понеже дъщеря ми сега е с 21 номер, а излиза, че трябва да и взема 20 newsm78
Моля и който е поръчвал, да сподели  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм поръчвала,отговарят си напълно,може да разпиташ и каквото те интересува по кю-то на интернте магазина.
В София видях в подлеза на Окръжна болница.
Виж целия пост
# 2
Виждала съм ги на Симеон, в отсечката от Ботев към пазара, отляво. Табелата е мъничка, но се вижда. Не влязох обаче и изглеждаха като представителство. Не съм убедена, че продават и на дребно. Съвсем в началото на отсечката, в една от първите кооперации.
Виж целия пост
# 3
boto,   bouquet
Виж целия пост
# 4
Точно по надолу посока гарата  след СИМЕОН е КИРИЛ И МЕТОДИЙ има магазин ФРОДО на ъгъла  се свива и се тръгва по поспка пазара няма и 2-3 краяки както си вървиш надолу от ляво има стълби и 1 втара в  червено  там продават .трябва обаче да извикаш ако няма никой жената отсреща дето продават бельо.Всъжност има голяма табелка   с  нарисувани пантови и пише ЗЕТПОЛ точно  като погледнеш от към  ъгъла табела
Виж целия пост
# 5
A може ли линк към интернет сайта им?
Виж целия пост
# 6
       http://detskiobuvki.com/


      А някой да знае къде в Пловдив има такива пантофки?
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти Алесина, би ли ме светнала за тези пантофки, защо са толкова търсени?
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти Алесина, би ли ме светнала за тези пантофки, защо са толкова търсени?
Защото не са много скъпи а и са хубаво качество.Адреса който аселина е дала е точно този който аз обяснявах
Виж целия пост
# 9
Благодаря за инфото, а запарват ли крачето?
Виж целия пост
# 10
Има и в Люлин - в Силвър център - ъгловия магазин магазин със Спайдърмен
Виж целия пост
# 11
Благодаря за инфото, а запарват ли крачето?
Предполагам не защото са от плат но доста майки ги купуват за градините даже има модели които са за ходене и на вън.Виждала съм не 1  да пускат детенце да играе на вънка с такива HugАз понеже живея до тях та виждам че са търсени много повече от колев
Виж целия пост
# 12
А във Варна къде да открия тази марка newsm78
Виж целия пост
# 13
А някой да знае някое магазинче където се продават, да е по-близо до лозенец??? Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Знам в Гео Милев  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия