едно гадно петно.помогнете...

  • 975
  • 6
онзи ден си купих мн сладък бял панталон.вечерта обаче го нацапах с малко кафе.в нас имам аче за цветни дрехи.и сложих малко в/у петното на сухо.след това веднага го изпрах.и като изсъхна там където сложих препарата има огрооомно(почти на цялото бедро) жълто петно.сега го изпрах с течен ариел обаче пак има петно.малко по светло е но го има Cry Cry Cry Cry Cry Cry .кажете какво да направя за да се махне.новичък ми е и мн ми харесва..не искам да го изхвърлям newsm45 newsm45 newsm45 smile3518 smile3518
Виж целия пост
# 1
Ти пък-това аче за мен е голям боклук,особено за цевтното...
Аз ползвам meglio ,много съм доволна,но нямам представа като веднъж си парла ще подейства ли.
Иначе последния ми гаф е ,че пуснах с цветно пране една плажна чанта ,че ме домързя да я пера на ръка ,в резултат на което доста арботи ми станаха на едни големи оранжеви петна,бях сигурна ,че няма да ес оправи...Напръсках с меглио и за по-сигурно си взех на д-р Бекман течен сапун на ролка за петна и намазах отгоре и тогава ги пуснах с ариел-изобщо нищо не остана от ептната ,а бях прежалила вече дрехите.
Виж целия пост
# 2
Vanish за бяло на мен ми е махало петна, но не знам след Ачето какво ще е положението.
Виж целия пост
# 3
Ти пък на бял панталон, аче за цветни ... и то за едно кафе. Малко накисване с Ариел щеше да махне кафето.
Ако искаш пробвай д-р Бекман може и да го махне макар, че не ми се вярва.
Виж целия пост
# 4
aми то и аз разбрала недоразбрала пипам все къде не ми е работа...а петното беше колкото семенце.сега пробвах с бобена вода.така ми каза майка ми.и пак не става.и след малко отивам за обикновена белина.дали ще се получи нещо или ще стане по зле незнам,обаче вече ми пуши главата... newsm61
Виж целия пост
# 5
От толкова третиране и белина това петно накрая ще стане дупка.
Виж целия пост
# 6
Има един препарат KR 2, с него съм махала кафе а и не само винаги успешно. това е най-доброто за петна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия