За няколко продукта за море.. моля (:

  • 1 017
  • 9
Sick Затруднена съм много в избора си на някои неща за море и много бих се зарадвала, ако може просто да споделите какво ползвате  Blush
Шампоан и Балсам (които да са пригодени за честа употреба)
Сапун (по възможност хидратиращ)
Душ гел
А и как си предпазвате косата от слънцето на плажа  Mr. Green

Благодаря ви предварително, момичета  Hug
Виж целия пост
# 1
Sick Затруднена съм много в избора си на някои неща за море и много бих се зарадвала, ако може просто да споделите какво ползвате  Blush
Шампоан и Балсам (които да са пригодени за честа употреба)
Сапун (по възможност хидратиращ)
Душ гел
А и как си предпазвате косата от слънцето на плажа  Mr. Green

Благодаря ви предварително, момичета  Hug

аз си взех спрей за предпазвне от слънцето на ДЕЛИС.струва около 8 лева,можеш да го намериш по парфюмериите! Peace
шампоан и бласам-Орифлейм имат спрециална серия-шампоан,балсам,маска и спрей за предпазване от слънцето!
на нивея също има шампоан с ув филтри. Peace
сапун-Даф
Виж целия пост
# 2
аз също ползвам спрея за предпазване от слънце на Орифлейм, шампоан - Елсев за нормална коса(зеленичкия), за честа употреба е... балсам незнам, аз ползвам маска за коса. За сапун аз също бих ти препоръчала Даф или на Рефан -Мед и Мляко(има и др овлажняащи), а душ гел на Боржуа с краставица - много добре овлажнява след плаж Grinning
Виж целия пост
# 3
Нивеа - плажно мляко с фактор 20 от новата серия, което е хидратиращо
Нивеа - мляко за след слънце със съставка за дълго запазване на тена
Dove - душ гел
Palmolive - сапун с мед и бадеми
Коприва шампоан и маска за косата.
Виж целия пост
# 4
Шампоан и балсам от няколко години си взимам на Wash&Go, специално за морето, защото са по-малко мл и заемат по-малко място в багажа. Laughing Тази година си взех шампоана с алое, и балсама, който мирише на плодове.
За косата - Cabana sun имат спрей 20 фактор.
Душ-гел - какъвто си използваш, Нивеа, Дав, все еднаква работа вършат...
Виж целия пост
# 5
Ами може да си вземеш неутрален бебешки шампоан и вместо балсам - силна маска за коса или от новите продукти 2в1 - балсам+маска; хидратиращи сапуни не знам да има - каквото и да внушават рекламите, сапуна винаги дехидратира (а и душ-гела, но в по-малка степен се усеща)  Wink затова най-добре използвай само душ-олио за по-суха кожа и задължително лосион за тяло след къпане; а косата най-сигурно ще си я предпазиш с шапка или шал  Hug
Виж целия пост
# 6
Слънцезащитно мляко на Гарниер, лосион за след плаж на Евелин.

Шампоан и ба;сам Лореал Профешънъл. Спрей без отмиване розовият двуфасен на Шварцкопф. Задължителни кристали за коса след банята слагам ан Силкер
Душ гел- на Диор Чистата отрова.
Лосион на лаура Вандини /КАшмир мист и някакъв с грейпфрут/
Виж целия пост
# 7
а ако се боядисваш в тъмните нюанси трябва да си вземеш шампоан и балсам за запазване на цвета, защото боята пада много бързо от морето и след това от банята
за душ гел - можеш да си избереш всякакъв - примерно Дав фреш тъч или нещо подобно
Виж целия пост
# 8
Слънцезащитната серия - шампоан и маска Soleil на Kerastase, редувам със силно подхранващата серия Oleo Relax на Kerastase.

Слънцезащитен спрей за коса Hydra Refresh Soleil на Kerastase и слънцезащитен серум (кристали ) Serum Apres Soleil на Kerastase.

Мляко за тяло - с 24 часова хидратация на Klorane.

Душ гел- Greenland с папая.
Виж целия пост
# 9
Момичета, кажете ми , моля Ви, къде да открия продукти на Cabana Sun в София.  Thinking  В нито една  аптека не мога да намеря. Моля упътете ме  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия