За отпуските - починахте ли си, стигна ли ви времето?

  • 1 915
  • 33
Как е в сезона на отпуските?
Имахте ли достатъчно време за себе си, за децата, за излежаване нищоправене?
Аз днес си дадох сметка, че макар и по-малка тазгодишната си отпуска я използвах доста пълноценно. Лежах, на море ходих, четох книжки, тук там поизчистих(но не се претоварвах). Чувствам се наистина отпочинала, а имам още седмица.
При вас как е?
Виж целия пост
# 1
Блазе ти.Мога само да си мечтая. Тази година пропуснахме отпуската,но догодина се надявам да ти го отговоря Praynig
Виж целия пост
# 2
Имах цял месец на разположение, през който хем свърших полезна работа, хем и си починах достатъчно  Whistling . Дори нямам търпение да отида утре на работа, защото съм се затъжила за колектива. Hug
Виж целия пост
# 3
Аз нямам отпуска тази година...
Задоволяваме се с уикенди, които не стигат до никъде...
А така ми се ще да отида някъде само с детенце и мъж ми...
Виж целия пост
# 4
Не сме почивали това лято. Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Бяхме две седмици на море, по-неприятна ваканция досега не съм имала. Но може би това се дължеше на факта, че спирахме цигарите. Повече си почивам, когато съм си вкъщи.
Виж целия пост
# 6
Не. Времето не ни стигна за нищо. Хич не ми е приятно, но какво да се прави...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ние винаги излизаме в края на сезона , на рождения ден на детето (и на Мадона  Laughing), когато всички останали работят усърдно  Mr. Green още няколко дни и после ... до септември  Laughing обикновено си почивам, надявам се и тази година  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз винаги ползвам дълги отпуски - месец най-малко  Crazy
Бяхме на море до вчера и може би това е едно от най-хубавите ми морета напоследък.
Предстоят ми още 2 седмици мързелуване  Crazy
Виж целия пост
# 9
Не. Времето не ни стигна за нищо. Хич не ми е приятно, но какво да се прави...  Rolling Eyes

Откакто работя, никога досега не съм имала истинска отпуска. Всяка година успяваме да откраднем 5-6 дни, включително с почивните, през които притичваме до морето на бегом и обратно на работа. Тази година дори си взех и работа на почивката  Crazy - изпаднаха ми две хубави поръчки и не ми се искаше да ги връщам - мислех си, че за 1-2 следобеда ще ги свърша, но се оказа, че работих през цялото време и телефонът постоянно ми звънеше. Накрая имах чувството, че въобще не съм напускала офиса. Разнообразих се, порадвах се на Созопол, изкъпах се няколко пъти в  морето, но не си починах. Нищо. Догодина.  Laughing
Виж целия пост
# 10
Все още съм в отпуска,но вече нямам търпение да се върна на работа.Казват,че съм била побъркана..Нямам нужда от почивка май Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ние пък винаги излизаме в началото на лятото-още от април си правим резервация за почивка и в началото на юни вече сме на моренцето  grinning039
Тази година уж резервацията ни беше за двойно повече време,че на мен все ми е малко  sport027 и там всичко беше ок, уж си бях отпочинала,но като се върнахме,като ме налегнаха едни болести,една умора.Нямам нито ден отпуска,а и работата ми е такава ,че не е желателно много често да отсъствам.Вече започвам да си мечтая за Новогодишната почивка Wink Grinning
Виж целия пост
# 12
Ех, а аз се надявах да има повече положителни отговори и хора отпочинали.
А как издържате, бе хора? Дано поне си заслужава.

Mара Подробната, ще чакам догодина да се похвалиш!

hrisska
, а аз съм в нов колектив и не ми е толкова тъжно за тях още.

Jarrita, аз си мислех нещо подобно, но отново не ми стигна волята.

Н а т и, аз съм свикнала на повече от месец отпуск и сега тази от месец ми се вижда кратка.

Маги ДС, и аз бях в Созопол, хареса ми, не бях ходила там от повече от 10 години, много се е променил.
Виж целия пост
# 13
Да, вярно е, че се е променил през последните години. И на мен ми хареса много. Видях го за първи път 1990 година и от тогава обичам да ходя там.
Виж целия пост
# 14
Тая година пропуснах почивката през отпуската Crossing Arms...
Всичкото ми време е ангажирано в ремонт на апартамента...,  ама поне му се вижда края вече Whistling!
Да се надявам до година или зимата да се похваля с една истинска отпуска, придружена с почивка и релаксация Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия