Секс и бременност

  • 944
  • 11
 Embarassed
При първата ми бременност- със сина ми, не съм се притеснявала. Даже в 9 месец правихме секс, разбира се бяхме далеч от кама сутра, но пак беше нещо.... Embarassed Сега обаче..... Още от 2-рия месец доктора ми каза че бебето е много ниско и малко се притеснявам, а мъжа ми се притеснява два пъти повече Rolling Eyes Въпреки, че мъжа ми е бил винаги много внимателен и предпазлив честно казано сега, когато бебето се обърна седалищно дори от мисълта за секс се паникьосвам. Таткото е много толерантен, но е нормален мъж с нормални потребности и на мен много ми се иска той да се чуства добре.... Говорили сме за това и той ми казва да не се притеснявам, че може да чака колкото се налага, но на мен ми се иска да не го лишавам от нищо..... разбирате ме надявам се Embarassed
Ако някой знае нещо по въпроса.....

Поздрави!
Лора Г.
Виж целия пост
# 1
здравей лора за мен това е първа бременност и също малко бях притеснена отначало да не навредим с нещо на бебо на първо място мисля ,че трябва да се консултираш с наблюдаващия те лекар и да обсъдите това ,че бебчо е по-ниско дали може да има проблем или не иначе всичко това си е нормално човешко желание на мен моя лекар ми каза ,че щом засега всичко е ок , чувствам се добре и имам желание за интимност няма проблем  така ,че без притеснения се допитй да доктора и сподели
това е от мен надявам се да съм ти помогнала ,ако не с друго то поне да те успокоя ,леко бременеене и горе главата   bouquet
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай, обръщайте си внимание, здравословно е.
Доколкото знам, противопокания за секс по време на бременност са: (1) предишни спонтанни аборти (това важи само за първия триместър); (2) предшно рано раждане (важи за последния триместър); (3) плацента превиа (ниска плацента).
Бебето иначе е много добре предпазено от стените на утробата.
Малко преди термина, може (ама както много преносили мами знаят, хич не е задължително) простогландина в спермата и стимулирането на зърната да ускорят нещата.
Виж целия пост
# 3
Третия път носих много ниско бебка!Да ти кажа честно, не ни е пречило да практикуваме Wink,е малко по внимателно де!Ами........успех! Laughing
Виж целия пост
# 4
това със секса  при теб,смятам че е въпрос от лекарска компетенция,,не е срамно да се консултираш с него,аз със моето бебче избягвах,защото ме беше страх за него,леко бременеене  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз няколко пъти съм питала лекарката дали може да правим секс и тя всеки път ми казваше, че няма проблем, стига все пак да не е прекалено бурно Wink Аз до скоро нямах никакво, ама никакво желание за каквито и да е било ласки, даже ми беше нептриятно мъжа ми като ме докосваше, но отскоро се радвам на възвърнато либидо и се наслаждаваме на близостта си luvbed
Въпреки че ти си в напреднала бременност говори пак с лекаря си и давайте смело Wink
Виж целия пост
# 6
Я не се шашкай прекалено, просто ще внимавате и няма да има проблеми. Успешно практикуване и лека бременност.
Виж целия пост
# 7
Просто трябва да сте по-внимателни, иначе няма проблем. Естествено най-добре е да се консултираш с лекаря си, за да си напълно спокойна.
Ако наистина не е желателно, просто се опитай да доставиш нужното внимание по алтернативен начин Embarassed то звучи малко смешно де, но наистина мъжът си иска своето, пък ти можеш да му го дадеш без да застрашавате бебо. Той също може да ти достави нужното удоволствие без секс. Това е важно за близостта между двамата, тя трябва да се съхрани.
Ама че психолог се извъдих Wink
Виж целия пост
# 8
Embarassed
При първата ми бременност- със сина ми, не съм се притеснявала. Даже в 9 месец правихме секс, разбира се бяхме далеч от кама сутра, но пак беше нещо.... Embarassed Сега обаче..... Още от 2-рия месец доктора ми каза че бебето е много ниско и малко се притеснявам, а мъжа ми се притеснява два пъти повече Rolling Eyes Въпреки, че мъжа ми е бил винаги много внимателен и предпазлив честно казано сега, когато бебето се обърна седалищно дори от мисълта за секс се паникьосвам. Таткото е много толерантен, но е нормален мъж с нормални потребности и на мен много ми се иска той да се чуства добре.... Говорили сме за това и той ми казва да не се притеснявам, че може да чака колкото се налага, но на мен ми се иска да не го лишавам от нищо..... разбирате ме надявам се Embarassed
Ако някой знае нещо по въпроса.....

Поздрави!
Лора Г.

Ами то има и други методики. Mr. Green Simple Smile Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Това, което ме притеснява най-много е , че когато бях бременна със сина ми си изпитвах желание за интимности- по-рядко от обикновено, но имах желание, а сега... Май съм се дефектирала нещо. Освен, че нямам желание ми е и малко неприятно това, което по-рано ми доставяше удоволствие. Дано след раждането се оправя, защото иначе мъжа ми ще направи рекламация и ще ме смени! Cry
Виж целия пост
# 10
Ако ти се чувстваш добре, скачай смело в  luvbed
Чувала съм, че по време на секс бебето също се чувствало щастливо  Two Hearts, защото се отделяли някакви хормони newsm78
Абе, усещало, че мама и тати много се обичат  Laughing
Виж целия пост
# 11
До колкото знам не трябва да е много бурно,иначе няма проблеми.Дори е доказано,че когато майката преживее оргазъм и бебчо е щастлив,защото получава позитивни сигнали:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия