Нар?

  • 1 126
  • 9
Момичета, моля ви, ако сте видели да продават нар някъде в София, спешно ми трябва за разстройство.
Виж целия пост
# 1
Ентерол не помага ли?  Simple Smile
Нарове виждах в Кауфланд  Peace Сигурно има и в Хит.
Виж целия пост
# 2
Аз съм виждала в Билла Hug
П.П.Виждам детето е голямо/ако става въпрос за него/,дай му разтворено нишесте с вода...помага PeaceДруго вода и оцет ,или вода с 1 изстискан лимон... Praynig
Виж целия пост
# 3
Ето и ТУК има различни предложения за деца, ако искаш прегледай ги. За нара също съм чувала, че е ефикасен, мисля, че се вареше чай от кората му.
Виж целия пост
# 4
Ако не намериш нар ,дай дренки(сега им е времето и се продават по пазарите).Ефекта също е запичащ....
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, точно за детето става въпрос, изпи много Ентерол, от днес е на Хидра сек, но реших да пробвам и с нар, дренки не намерих. Ще пробвам и с нишесте  Peace
Виж целия пост
# 6
Днес видях нар на Красноселския пазар, загледах се, защото много обичам, ако не ти е далеч, има със сигурност  Peace Като се замисля съм почти сигурна, че вчера нарове имаше и в 'Пикадили'.
Виж целия пост
# 7
buni, аз доколкото знам, при разстройство се използва кората на кисел нар, има и сладки нарове.Аз лично съм варила кора от кисел нар и ми е помагал.Та оттогава наесен винаги купувам кисели нарове, изсушавам си коричките и пазя в хладилника.За съжаление, съм доста далече и няма как да ти изпратя.
Виж целия пост
# 8
buni, давай на детето да яде кисело мляко, за има няма 2 дена 6те се стабилизира. Миналата седмица го минах съ6тото с моя син.
Виж целия пост
# 9
buni, давай на детето да яде кисело мляко, за има няма 2 дена 6те се стабилизира. Миналата седмица го минах съ6тото с моя син.
Категорично ми забраниха всякакви млечни продукти, а и моят син се разхлабва от киселото мляко. Да чукна на дърво мисля, че Хидрасек започна да действа  Praynig, благодаря на всички, които се включиха по темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия