Стилизиращи продукти за коса

  • 15 341
  • 51
Момичета, споделете, какви стилизанти за коса ( гел, вакса, лак, пяна и други ) ползвате ?    Hug



Виж целия пост
# 1
Рядко ползвам, но по принцип когато го правя ползвам Тафт лак за коса и пяната за най-силна фиксация-черен цвят. Вакса ползвах на Ревлон професионална, но много омазнява, дори сложена само в крайщата и я изхвърлих.Откакто съм с къса коса ползвам гел за приглаждане назад и различни прически. Взех си един с блестящи частици, но не ми е силна фиксацията и ще вземам квадратната кутия на Тафт май. Мисля да си взема и спрей за блясък и стилизанти на Rene Furterer. Вчера гледах каталог и ми се ще да подсиля косата след морето с по-качествени стилизанти.
Виж целия пост
# 2
Ползвам крема 3 в 1 на Тиджи и серум за изправяне пак на Тиджи.

Серум за блясък на Лореал Проф. Мисля, че този специално се води стилизиращ и спрей за блясък на Рене.

Пяна за обем Лореал проф, лак за коса Тафт.
Иначе любимия ми е на Малиция, но последно не можах да го намеря.

Имам и гума за коса, но не помня каква марка беше, рядко я ползвам, а и не е известна май  newsm78
Виж целия пост
# 3
densi, не знаех, че Rene Furterer имат стилизанти, ти какви си си харесала ?

Тони, за този крем ли 3 в 1 на Tigi  става въпрос, доволна ли си от него, има ли втърдяващ ефект върху косата ?









Виж целия пост
# 4
Точно този е Иля.
На мен специално ми я омекотява, прави я гладка и лесна за оформяне, но не я смачква.
Слага се малко обаче, че иначе натежава.
Мирише ми много хубаво на горски плод или нещо такова.
Отдавна го ползвам, много е икономичен
Виж целия пост
# 5
Рене имат стилизанти, цитирам "изключителна защитна сила и възстановяващи свойства, благодарениена взаймното действие на Anatide и витамин В5-антидехидратиращи активни съставки, внасящи светлина и блясък в косата". Има пяна за обем и гъвкава фиксация, пяна за силна, лак, спрей за блясък и гел.
Виж целия пост
# 6
пяна-Тафт и Лонда
лак(много рядко)-черния Тафт
Виж целия пост
# 7
Рене имат стилизанти, цитирам "изключителна защитна сила и възстановяващи свойства, благодарениена взаймното действие на Anatide и витамин В5-антидехидратиращи активни съставки, внасящи светлина и блясък в косата". Има пяна за обем и гъвкава фиксация, пяна за силна, лак, спрей за блясък и гел.

densi, звучат  страхотно, непременно ще ги разгледам, тенкс.  Hug
Виж целия пост
# 8
Иля, на мен фризьора ми казва обаче, колкото по-малко стилизанти, толкова по-добре. Много задушавали косата, особено тези със силикон ми каза да не купувам изобщо. Наслояват се отгоре и после няма махане. Правиха ми специален пилинг на кожата на главата да се изчисти от такива неща и да диша, иначе косопад. А за лак за коса ми каза да забравя въобще.Затова използвам рядко особено лятото. Как си съсипах очилата с лак за коса Sad още ме е яд.
Виж целия пост
# 9
Иля, на мен фризьора ми казва обаче, колкото по-малко стилизанти, толкова по-добре. Много задушавали косата, особено тези със силикон ми каза да не купувам изобщо. Наслояват се отгоре и после няма махане. Правиха ми специален пилинг на кожата на главата да се изчисти от такива неща и да диша, иначе косопад. А за лак за коса ми каза да забравя въобще.Затова използвам рядко особено лятото. Как си съсипах очилата с лак за коса Sad още ме е яд.

Аз изобщо не ползвам, но сега си правя една прическа, за която ми трябва нещо втрърдяващо, за да стои.  Crossing Arms
И сега си търся такъв продукт, но не искам да е омазняващ и супер втърдяващ косата.  Tired

И още не знам, какъв точно да си взема.  Thinking
Виж целия пост
# 10
Сравнително рядко използвам стилизанти, но са ето тези:
Wellaflex - curl energy mousse
L'Oreal Professionnel - TEC, curl memory down cream
 Hug
Виж целия пост
# 11

Аз изобщо не ползвам, но сега си правя една прическа, за която ми трябва нещо втрърдяващо, за да стои.  Crossing Arms
И сега си търся такъв продукт, но не искам да е омазняващ и супер втърдяващ косата.  Tired

И още не знам, какъв точно да си взема.  Thinking
Сетих се вода със захар. Joy Joy JoyСпомняш ли си мила, перчемите от едно време? Най-безвредно и втвърдяващо.
Виж целия пост
# 12
В момента ползвам Wella Shiny Hold за начупване с дифузер на правата ми коса.
Бяха ми препоръчали за същата цел Londa Styling Jelly, но не съм доволна. Косата има обем, стои по-естествено, но държи няколко часа.
Виж целия пост
# 13
Сетих се вода със захар. Joy Joy JoyСпомняш ли си мила, перчемите от едно време? Най-безвредно и втвърдяващо.

 Joy Ооо да, аз ползвах и бира за втърдяващ ефект.  hahaha
Виж целия пост
# 14
В момента ползвам новия лак на Тафт,розовия (който Хайди Клум рекламира) много съм доволна.
От много време ползвам черната пяна на Тафт,но наскоро открих гел-пяната на SERI и съм страшно доволна от нея,особено за дифузер прави много хубав мокър ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия