Инволюция,цветна бременност или киста???

  • 1 609
  • 2
Здравейте,майчета!Винаги сте ми помагали в критични моменти,дано ми помогнете и сега!
Кърмя безпроблемно на поискване година и десет месеца.Малката е пристрастена и според статиите за инволюцията има признаци за такава,но в същото време тя не заспива сама ,а и други неща ме карат да мисля ,че още не е готова за отбиване.От около 5-6 дена обаче гърдите ми са напрегнати и зърната -страшно чуствителни-като зацоква се препотявам-също както беше в началото на кърменето.Това ме навежда да мисля за инволюция...
Обаче ме боли пак от толкова време и коремът вляво-съмнявам се да не е киста-имах преди няколко години.Може и да са ми простинали яйчниците ,защото спя гола,но пък се съмнявам дали не съм бременна и ще обясня защо.
Цикълът ми дойде на 5 месец и ми беше точен до миналия-закъсня ми с цяла седмица и трая само 3 дни при обичайни 7.
Преди месец бях на гинеколог и всичко беше наред.Сега докторът ми е в отпуск и аз се чудя какво да си мисля-съседка ме уплаши ,че така е карала цветна бременност ,а пък на мене ми е изтъняла маточната стена и ми е противопоказна и бременност ,и аборт,и спирала,въобще ужас!!!
Надявам се да е от овулацията,но досега освен с повишена нервност,не е имало други прояви-гърди,корем ...
Направо не знам какво да мисля!
Виж целия пост
# 1
Още ли не си изтичала за тест, за да се поуспокоиш? При цветната бременност тестовете си отчитат, но на жената не й идва наум за бременност, защото си има месечно кървене (което обаче може да е оскъдно и по-различно от обичайното). Така че с един тест ще изключиш поне тази вероятност.
Най-вероятно звучи просто да е овулация - и при мен гърдите стават ужасно чувствителни във втората фаза на цикъла след овулацията и имам типичната мителшмерц (болка в корема около овулиращия яйчник, която може да трае часове и е неприятна, макар и не силна), която свидетелства за овулацията.
Независимо че лекарят ти е в отпуск, може да потърсиш друг з аконсултация Peace
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря,Хедра!
Бях на лекар-всичко е наред-просто липса на овулация този месец-така ми обясни че ще бъде докато кърмя.Гърдите ми са малко по-добре,но коремът си ме боли.Дано отшуми по-бързо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия